Z obrad Rady Miejskiej w Alwerni

Informacje dla mieszkańców z obrad III sesji Rady Miejskiej w Alwerni 18 grudnia 2018 roku

Od nowej kadencji obrady z sesji Rady Miejskiej w Alwerni można oglądać na żywo w Internecie a także można obejrzeć sesje archiwalne. Transmisja i nagrania są dostępne:

na stronie www.alwernia.pl Urzędu Miejskiego w Alwerni w panelu bocznym pod nazwą:
Sesje Rady Miejskiej online

w BIP w zakładce Rada/Sesje/Transmisje online link

Transmisje archiwalne można oglądać  w BIP w zakładce Rada/Sesje/Nagrania sesji link

Informacje z III sesji Rady Miejskiej

Nagranie wideo z III sesji zobacz

W 2019 roku w Gminie Alwernia zostaną przeprowadzone wybory w sołectwach i mieście Alwerni.

Rada Miejska podjęta uchwałę w sprawie  zarządzenia wyborów sołtysów i rad sołeckich w jednostkach pomocniczych Gminy Alwernia i ustaliła termin przeprowadzenia wyborów na dzień 24 lutego 2019 roku

Rada Miejska podjęta uchwałę w sprawie zarządzenia wyborów Przewodniczącego i Członków Zarządu Miasta Alwernia i ustaliła termin przeprowadzenia wyborów na dzień 24 lutego 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Alwerni w Sali nr 5 w godz. 8-20 oraz podjęła uchwałę w sprawie ustalenia kalendarza wyborczego do wyborów Przewodniczącego i Członków Zarządu Miasta Alwernia.

Podczas Sesji została przedstawiona  Informacja z pracy Burmistrza Gminy Alwernia za okres międzysesyjny od 07 grudnia 2018  roku do 18 grudnia 2018 roku – zobacz

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.