Laureaci konkursu plastycznego z okazji Tygodnia Bibliotek
W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, zorganizowano konkurs plastyczny „Biblioteka – miejsce na czasie”. Z przyjemnością ogłaszamy wyniki i zapraszamy laureatów po odbiór nagród w najbliższy poniedziałek.
  1. Zadaniem uczestników było stworzenie pracy plastycznej w dowolnej technice.
  2. Laureaci konkursu to Marysia Głuch, Patrycja Pyzioł, Aleksandra Jurczyk i Lena Majewska.
  3. Prace można było składać w Bibliotece.
  4. Odbiór nagród odbędzie się 20 maja o godzinie 11:00.

W ubiegłym tygodniu zakończył się konkurs plastyczny organizowany z okazji Tygodnia Bibliotek. Hasło przewodnie tegorocznych obchodów brzmiało „Biblioteka – miejsce na czasie”. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować prace plastyczne, które nawiązywałyby do tego hasła, wykorzystując dowolne techniki artystyczne.

Biblioteka otrzymała wiele kreatywnych i różnorodnych prac, które świadczą o dużym zaangażowaniu i talentach młodych mieszkańców. Po burzliwych obradach jury, wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła Marysia Głuch, której praca zachwyciła wszystkich swoją oryginalnością i pomysłowością. Drugie miejsce zajęła Patrycja Pyzioł, a trzecie miejsce przypadło ex aequo Aleksandrze Jurczyk i Lenie Majewskiej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy za udział w konkursie. Nagrody zostaną wręczone w najbliższy poniedziałek, 20 maja, w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży, od godziny 11:00. Cieszymy się, że młodzież tak chętnie angażuje się w działania związane z naszą Biblioteką i mamy nadzieję, że w przyszłości również będziemy mogli podziwiać ich twórczość.


Opierając się na: MBP Trzebinia