Warsztaty makijażu z Anetą Holipką w ramach cyklu Ciało i Umysł w Chrzanowie
Makijaż to nie tylko sposób na poprawę wyglądu, ale także na podniesienie samopoczucia i pewności siebie. Już 10 czerwca o godzinie 17:00 odbędą się warsztaty makijażowe prowadzone przez Anetę Holipka, które są częścią cyklu "Ciało i umysł".
  1. Dobór kosmetyków do typu skóry
  2. Przygotowanie skóry do makijażu
  3. Techniki makijażowe
  4. Makijaż krok po kroku

Warsztaty makijażowe to wyjątkowa okazja do nauki i doskonalenia umiejętności w zakresie makijażu. Prowadząca, Aneta Holipka, przekaże uczestnikom swoją wiedzę na temat odpowiedniego doboru kosmetyków do różnych typów skóry. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Przygotowanie skóry przed nałożeniem makijażu to kluczowy element, o którym często zapominamy. Aneta Holipka pokaże, jak zadbać o skórę, aby była zdrowa, nawilżona i promienna, co w efekcie sprawi, że makijaż będzie wyglądał lepiej i dłużej się utrzyma.

Podczas warsztatów uczestnicy poznają różne techniki makijażowe, które pomogą im podkreślić swoje naturalne piękno. Dzięki praktycznym wskazówkom i demonstracjom, każdy będzie mógł nauczyć się, jak krok po kroku wykonać makijaż, który podkreśli atuty i ukryje niedoskonałości.

Nie zapominajmy, że dobrze wykonany makijaż ma nie tylko wpływ na nasz wygląd, ale także na nasze samopoczucie. Poprawa wyglądu może znacząco podnieść pewność siebie i sprawić, że będziemy czuć się lepiej we własnej skórze.

Warsztaty odbędą się 10 czerwca o godzinie 17:00 i są otwarte dla wszystkich zainteresowanych. To doskonała okazja, aby zdobyć nowe umiejętności i dowiedzieć się więcej o tajnikach makijażu od profesjonalistki.


Opierając się na: Biblioteka w Chrzanowie