Zapraszamy do udziału w VI Powiatowym Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 8 września na terenie Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec w Wygiełzowie, w godz. 14 - 18.

Wydarzenie to skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu chrzanowskiego aktywnie uczestniczących w rozwoju sektora pozarządowego.

Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych to również okazja do pogłębienia współpracy mająca na celu wymianę doświadczeń, zainicjowanie wspólnych przedsięwzięć, przedstawienie form wsparcia, jak również integrację środowiska organizacji z powiatu chrzanowskiego.

Prosimy o potwierdzenie obecności w spotkaniu do dnia 5 września na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie tel. 32/ 625 79 46.

                                                                                                              

 

VI FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH POWIATU CHRZANOWSKIEGO 2017

Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec

DWÓR Z DROGINI

 

 

PROGRAM RAMOWY

 

14:00 – 14:15    Rejestracja uczestników

14:15 – 14:30    Uroczyste otwarcie VI Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Chrzanowskiego:Janusz Szczęśniak - Starosta Chrzanowski

14:30 – 14:50    Wręczenie Nagrody Starosty Chrzanowskiego „Bonum facere” „Czynić dobro” dla osoby zasłużonej w budowie społeczeństwa obywatelskiego Powiatu Chrzanowskiego w roku 2017

14:50 – 15:20    Wystąpienie przedstawicieli Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego: Pan Bartłomiej Kasperczyk – Współprzewodniczący Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Pani Maria Siuda Członek Małopolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

15:20 – 16:10    Prezentacje organizacji z terenu Powiatu Chrzanowskiego

16:10 – 17:15    Panel dyskusyjny – Palenisko przy Amfiteatrze

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio