Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 11 października 2018r. odbyło się spotkanie Burmistrza z Dyrektorami szkół i przedszkoli Gminy Alwernia oraz z wyróżniającymi się nauczycielami.

W ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej w dniu 11 października 2018r. w Urzędzie Miejskim w Alwerni odbyło się spotkanie Burmistrza z Dyrektorami szkół i przedszkoli Gminy Alwernia oraz z wyróżniającymi się nauczycielami.

Burmistrz Gminy Alwernia Tomasz Siemek wraz z zastępcą Anną Rajcą oraz Przewodniczącą Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu Katarzyną Drabiec podziękowali wszystkim nauczycielom za wysiłek i oddanie w przekazywaniu wiedzy oraz wartości, które wpływają na rozwój i postawę w życiu młodego człowieka. Życzyli sukcesów w pracy dydaktycznej, wytrwałości, cierpliwości, energii w realizowaniu zawodowych i życiowych pasji, uśmiechu i codziennego zapału do dzielenia się wiedzą z innymi.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.