Wczoraj odbył się VI Chrzanowski Bieg Uliczny – utrudnienia w ruchu
W najbliższą niedzielę, 19 maja, mieszkańcy naszego miasta będą mogli wziąć udział w VI Chrzanowskim Biegu Ulicznym „Pociąg do biegania”. Wydarzenie to, organizowane przez MOKSiR i MCS, przyniesie ze sobą pewne utrudnienia w ruchu drogowym.
  1. 19 maja odbędzie się VI Chrzanowski Bieg Uliczny „Pociąg do biegania”.
  2. Wydarzenie spowoduje zamknięcie kilku ulic na cztery godziny.
  3. Ulice będą zamknięte od 13:00 do 17:00.
  4. Trasa biegu obejmuje ul. Kusocińskiego, ul. Zieloną i obwodnicę do ronda przy Szpitalu.

W związku z organizacją biegu, w godzinach od 13:00 do 17:00 zamknięte dla ruchu kołowego będą następujące ulice: ul. Kusocińskiego (od skrzyżowania z ul. Broniewskiego) w kierunku dworca autobusowego, lewa część ronda przy Dworcu Autobusowym (w kierunku od ul. Kusocińskiego), ul. Zielona do ronda Ofiar Faszyzmu, ul. Władysława Sikorskiego oraz obwodnica pn.-wsch. do ronda przy ul. Topolowej.

Trasa biegu obejmuje ul. Kusocińskiego, ul. Zieloną oraz obwodnicę do ronda przy Szpitalu na ul. Topolowej. Organizatorzy zapewniają, że bezpieczeństwo uczestników jest priorytetem, dlatego ruch na wymienionych odcinkach zostanie całkowicie wstrzymany.

„Pociąg do biegania” to wydarzenie, które przyciąga co roku wielu entuzjastów sportu. Organizowane przez MOKSiR i MCS, bieg ma na celu promocję zdrowego stylu życia oraz integrację lokalnej społeczności. Warto pamiętać, aby odpowiednio zaplanować swoje wyjazdy w tym dniu, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy mieszkańców o wyrozumiałość oraz dostosowanie się do tymczasowych zmian w organizacji ruchu. Zachęcamy również do kibicowania uczestnikom biegu, co z pewnością doda im energii i motywacji do pokonania trasy.


Wg inf z: MCS Chrzanów