V Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Alwerni dziś o 10:00
Już w najbliższy czwartek odbędzie się V Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Alwerni. To ważne wydarzenie zgromadzi mieszkańców oraz lokalnych urzędników, aby omówić istotne kwestie dla naszej społeczności. Sesja rozpocznie się o godzinie 10:00 w sali nr 5 Urzędu Miejskiego.

Zaproszenie od Przewodniczącego Rady Miejskiej

Przewodniczący Rady Miejskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na V Nadzwyczajną Sesję, która odbędzie się 4 lipca 2024 roku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 w sali nr 5 Urzędu Miejskiego. To doskonała okazja, aby mieszkańcy mogli bezpośrednio uczestniczyć w lokalnych decyzjach i dowiedzieć się więcej o działaniach podejmowanych przez Radę Miejską.

Przedmiot obrad V Nadzwyczajnej Sesji

Podczas nadchodzącej sesji omówione zostaną kluczowe kwestie dotyczące naszej gminy. W porządku obrad znajdą się tematy, które mają bezpośredni wpływ na życie mieszkańców. Chociaż szczegółowy program nie został jeszcze ujawniony, możemy spodziewać się dyskusji na temat bieżących problemów oraz planów rozwoju naszej miejscowości.

Dlaczego warto uczestniczyć w sesjach Rady Miejskiej?

Udział w sesjach Rady Miejskiej jest ważny dla każdego obywatela. To nie tylko możliwość wysłuchania, ale również wyrażenia swoich opinii i sugestii dotyczących lokalnych spraw. Mieszkańcy mogą dzięki temu mieć realny wpływ na decyzje podejmowane przez władze miejskie. Obecność na sesji to także szansa na lepsze zrozumienie mechanizmów funkcjonowania naszej gminy oraz budowanie silniejszej, bardziej zaangażowanej społeczności.

Podsumowanie i zachęta do uczestnictwa

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w V Nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej. To ważne wydarzenie dla naszej społeczności, które pozwala na transparentność działań lokalnych władz oraz angażuje obywateli w procesy decyzyjne. Spotkanie odbędzie się 4 lipca 2024 roku o godzinie 10:00 w sali nr 5 Urzędu Miejskiego. Nie przegapcie tej okazji, aby dowiedzieć się więcej o przyszłości naszej gminy i wziąć czynny udział w jej kształtowaniu.


Urząd Miejski w Alwerni