MBP w Chrzanowie: Wykład o spadkach i darowiznach już 17 lipca
Już 17 lipca 2024 roku mieszkańcy będą mieli wyjątkową okazję, aby poszerzyć swoją wiedzę prawną na temat spadków i darowizn. W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie z radcą prawnym Łukaszem Prętkiewiczem, które może okazać się nieocenioną pomocą w planowaniu przyszłości swoich majątków.

Dlaczego warto uczestniczyć w wykładzie o spadkach i darowiznach?

Spadki i darowizny to tematy, które z czasem mogą dotknąć każdego z nas. Właściwe zrozumienie przepisów prawnych dotyczących tych kwestii może uchronić przed nieprzyjemnymi niespodziankami w przyszłości. Radca prawny Łukasz Prętkiewicz, specjalista w tej dziedzinie, podczas swojego wykładu przybliży najważniejsze aspekty związane z przekazywaniem majątku. Spotkanie odbędzie się 17 lipca 2024 roku o godzinie 15:30 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Fundacja „Energetyk” wspiera edukację prawną

Organizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa bez wsparcia Fundacji „Energetyk”. Fundacja ta od lat angażuje się w działania edukacyjne i kulturalne na rzecz lokalnej społeczności. Dzięki ich wsparciu, mieszkańcy mają dostęp do wartościowych informacji i mogą uczestniczyć w bezpłatnych spotkaniach z ekspertami.

Wstęp wolny – bezpłatna wiedza dla każdego

Jednym z największych atutów tego wydarzenia jest jego dostępność dla wszystkich zainteresowanych. Wstęp na wykład jest wolny, co oznacza, że każdy, kto chce dowiedzieć się więcej o spadkach i darowiznach, może skorzystać z tej okazji bez ponoszenia kosztów. Tego rodzaju inicjatywy są niezwykle cenne, gdyż umożliwiają szerokiemu gronu osób zdobycie wiedzy, która może być kluczowa w ich życiu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby dowiedzieć się więcej o przepisach prawnych dotyczących spadków i darowizn. Spotkanie z radcą prawnym Łukaszem Prętkiewiczem może być nie tylko pouczające, ale także inspirujące do podjęcia ważnych decyzji dotyczących przyszłości waszych majątków.


Według informacji z: MBP w Chrzanowie