9 października odbędą się wybory parlamentarne, czyli do Sejmu i do Senatu. Zgodnie z kalendarzem wyborczym kampania wyborcza potrwa do 7 października. Od 24 września do 7 października 2011 TVP na swoich antenach będzie emitować bezpłatne audycje komitetów wyborczych.
Okręg numer 12 do Sejmu i 30 do Senatu obejmuje powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski i wadowicki.
Poniżej przedstawiamy listę kandydatów zarejestrowaną przez Państwową Komisję Wyborczą w naszym okręgu.
Kandydaci do Senatu:
Nr okręgu | Siedziba OKW | Nazwa komitetu | Typ komitetu | Nazwisko | Imiona | Zawód | Płeć | Miejsce zamieszkania | Partia polityczna |
30 | Kraków I | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | Bisztyga | Stanisław | ekonomista | M | Kraków | członek partii Platforma Obywatelska RP |
30 | Kraków I | Komitet Wyborczy Prawica | partia | Zgrzywa | Krzysztof Adam | inżynier budownictwa | M | Chrzanów | nie należy do partii politycznej |
30 | Kraków I | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | Pająk | Andrzej Michał | inżynier hutnik | M | Zawoja | nie należy do partii politycznej |
30 | Kraków I | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | Drożdż | Marek Zdzisław | ekonomista | M | Andrychów | członek partii SLD |
30 | Kraków I | Komitet Wyborczy Wyborców Unia Prezydentów-Obywatele do Senatu | wyborczy | Mąsior | Bogusław Mikołaj | chemik | M | Chrzanów | nie należy do partii politycznej |
Kandydaci do Sejmu:
Nr okręgu | Siedziba OKW | Nr listy | Nazwa komitetu | Typ komitetu | Nr kandydata na liście | Nazwisko | Imiona | Zawód | Płeć | Miejsce zamieszkania | Partia polityczna |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 1 | Szydło | Beata Maria | etnograf | K | Przecieszyn | członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 2 | Szczerski | Krzysztof Maria | nauczyciel akademicki | M | Kraków | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 3 | Łatas | Marek Jerzy | nauczyciel | M | Myślenice | członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 4 | Polak | Marek Władysław | technik mechanik | M | Andrychów | członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 5 | Górska | Anna Teresa | ekonomista | K | Młoszowa | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 6 | Jurzak | Jarosław Ludwik | pracownik samorządowy | M | Kęty | członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 7 | Hajos | Sławomir Paweł | technik pożarnictwa | M | Zawoja | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 8 | Bieniek | Władysław | realizator filmowy | M | Wadowice | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 9 | Kasperek | Krzysztof | politolog | M | Chrzanów | członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 10 | Nieśpielak | Jeremi Paweł | przedsiębiorca | M | Oświęcim | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 11 | Kozik | Krzysztof Janusz | górnik | M | Libiąż | członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 12 | Światłoń | Krystyna | księgowa | K | Rudnik | członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 13 | Świerkosz | Grażyna | pracownik samorządowy | K | Lachowice | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 14 | Majka | Jolanta Maria | rolnik | K | Zegartowice | członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 15 | Wągiel | Krystyna Maria | nauczyciel | K | Sucha Beskidzka | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 1 | Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | partia | 16 | Kaczyński | Filip Roman | urzędnik samorządowy | M | Wadowice | członek partii Prawo i Sprawiedliwość |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 1 | Gołdynia | Grzegorz Władysław | lekarz | M | Bielany | członek partii PJN |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 2 | Listwan | Marek Marian | automatyk | M | Zawoja | członek partii PJN |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 3 | Chruszcz | Maksymilian | inż. mechanik | M | Zagórnik | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 4 | Długopolska | Joanna Anna | student | K | Raciechowice | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 5 | Piwowarski | Damian | monter | M | Chrzanów | członek partii PJN |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 6 | Żak | Marcin Arkadiusz | Specjalista Obsługi Ruchu Turystycznego | M | Chrzanów | członek partii PJN |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 7 | Gierat | Iwona | politolog | K | Sucha Beskidzka | członek partii PJN |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 8 | Mirocha | Anna Elżbieta | kosmetyczka | K | Wadowice | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 9 | Kowalczyk | Robert Jerzy | student | M | Kornatka | członek partii PJN |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 10 | Korczyk | Andrzej Henryk | prawnik | M | Jawiszowice | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 11 | Wójcik | Paulina Katarzyna | student | K | Libiąż | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 12 | Żak | Lucyna Natalia | politolog | K | Glisne | członek partii PJN |
12 | Kraków I | 2 | Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza | partia | 13 | Kuczek | Krzysztof Dariusz | inż. elektryk | M | Oświęcim | członek partii PJN |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 1 | Szwed | Dariusz Jacek | ekonomista | M | Kraków | członek partii Zieloni 2004 |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 2 | Rydzoń | Stanisław | prawnik | M | Grojec | członek partii SLD |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 3 | Drabek - Polek | Wiesława | pracownik samorządowy | K | Kęty | członek partii SLD |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 4 | Skuza | Grzegorz | nauczyciel | M | Dobczyce | członek partii SLD |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 5 | Rauch | Jan Zbigniew | lekarz - stomatolog | M | Wadowice | członek partii SLD |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 6 | Matuszewska | Franciszka | emeryt | K | Chrzanów | członek partii SLD |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 7 | Grzelka - Kopeć | Joanna | pedagog | K | Dobczyce | członek partii Partia Kobiet |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 8 | Talaga | Irena | emeryt | K | Maków Podhalański | członek partii SLD |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 9 | Grodecki | Andrzej Józef | chemik | M | Kraków | członek partii SLD |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 10 | Szafrańska | Janina Bożena | specjalista ds. ubezpieczeń | K | Andrychów | członek partii SLD |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 11 | Kuliński | Wojciech Marcin | prywatny przedsiębiorca | M | Trzebinia | członek partii SLD |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 12 | Szczotkowski | Dariusz | student | M | Myślenice | członek partii SLD |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 13 | Adamus | Karolina | pedagog | K | Oświęcim | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 14 | Lewandowski | Andrzej Jan | inżynier mechanik | M | Wadowice | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 15 | Janzer | Izabela Magdalena | inżynier - mechanik | K | Andrychów | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 3 | Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej | partia | 16 | Kobielusz | Paweł Bernard | politolog | M | Oświęcim | członek partii SLD |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 1 | Tawrel | Andrzej Mirosław | ekonomista | M | Kraków | członek partii Ruch Palikota |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 2 | Piątkowska | Zdzisława Alicja | inżynier budownictwa wodnego | K | Mucharz | członek partii Ruch Palikota |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 3 | Szczygieł | Elżbieta Teresa | technik technolog żywienia | K | Oświęcim | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 4 | Mastek | Sławomir Wojciech | fotograf | M | Andrychów | członek partii RACJA PL, RACJA |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 5 | Kaznowski | Adrian | politolog | M | Oświęcim | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 6 | Święszek | Grzegorz Stanisław | inżynier chemik | M | Chrzanów | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 7 | Malcher | Przemysław Antoni | inżynier technolog przemysłu spożywczego | M | Wadowice | członek partii Ruch Palikota |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 8 | Potocki | Jerzy Marian | leśnik | M | Kęty | członek partii Ruch Palikota |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 9 | Klermon - Williams | Jakub Włodzimierz | przedsiębiorca | M | Wadowice | członek partii Ruch Palikota |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 10 | Nędza | Edyta | ekonomista | K | Bobrek | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 11 | Głowacz | Danuta | technik ekonomista | K | Libiąż | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 12 | Suchecki | Radosław Zygmunt | kierowca | M | Chrzanów | członek partii Ruch Palikota |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 13 | Dominik | Paulina Monika | grafik komputerowy | K | Grojec | członek partii Ruch Palikota |
12 | Kraków I | 4 | Komitet Wyborczy Ruch Palikota | partia | 14 | Bylica | Jacek Robert | specjalista resocjalizacji | M | Andrychów | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 1 | Harężlak | Andrzej Jerzy | pracownik administracji publicznej | M | Kraków | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 2 | Szydłowski | Franciszek | przedsiębiorca | M | Wysoka | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 3 | Sasuła | Andrzej Wojciech | fizyk | M | Maków Podhalański | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 4 | Wiśniewska | Beata Barbara | nauczyciel | K | Rozkochów | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 5 | Hyjek | Ewa Maria | przedsiębiorca | K | Myślenice | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 6 | Stalmach | Wiesław | prawnik | M | Wiśniowa | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 7 | Klimczyk | Józef | samorzadowiec | M | Przeciszów | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 8 | Pudo | Stanisław | samorządowiec | M | Jordanów | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 9 | Budka | Józef | ekonomista | M | Wadowice | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 10 | Adamczyk | Adam | inżynier budownictwa | M | Bolęcin | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 11 | Szczepaniak | Krystyna | nauczyciel | K | Bieńkówka | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 12 | Klimowska - Bobula | Edyta Katarzyna | pracownik administracji publicznej | K | Kraków | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 13 | Jopek | Bożena Halina | nauczyciel | K | Chrzanów | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 14 | Jarosz | Franciszka | samorządowiec | K | Podolsze | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 15 | Miska | Anna Maria | ekonomista | K | Krzeszów | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 5 | Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | partia | 16 | Kała | Józef | pracownik administracji publicznej | M | Polanka Wielka | członek partii PSL |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 1 | Dziadkowiec | Dorota Małgorzata | handlowiec | K | Jawiszowice | członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80 |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 2 | Linczowski | Jacek Jerzy | elektromonter | M | Bobrek | członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80 |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 3 | Knapik | Zbigniew | inżynier budownictwa | M | Brzeszcze | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 4 | Garbuz | Ewelina Halina | socjolog | K | Oświęcim | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 5 | Kamińska | Barbara Magdalena | student | K | Brzeszcze | członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80 |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 6 | Wałęga | Tomasz | kucharz małej gastronomii | M | Myślenice | członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80 |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 7 | Sroczyńska | Julia Bogna | towaroznawca | K | Kęty | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 8 | Kufta | Barbara Iwona | kelnerka | K | Zasole | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 9 | Rączka | Monika | gastronomik | K | Osiek | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 10 | Staszczyk | Przemysław Bartosz | geolog | M | Skidziń | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 11 | Bąbacz | Grzegorz Piotr | mechanik | M | Polanka Wielka | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 12 | Płonka | Robert Tomasz | sterowniczy procesów chemicznych | M | Osiek | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 13 | Jasek | Joanna Barbara | handlowiec | K | Jawiszowice | członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80 |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 14 | Gawęda | Ewa Małgorzata | grafik komputerowy | K | Nowa Wieś | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 15 | Noworyta | Beata Anna | handlowiec | K | Skidziń | członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80 |
12 | Kraków I | 6 | Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 | partia | 16 | Kufta | Adam Tomasz | piekarz | M | Brzeszcze | członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80 |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 1 | Graś | Paweł Bolesław | politolog | M | Kęty | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 2 | Arkit | Tadeusz Andrzej | inżynier górnik | M | Libiąż | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 3 | Bobowska | Joanna Grażyna | dziennikarka | K | Krzywaczka | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 4 | Kotarba | Stanisław Wojciech | pedagog | M | Wadowice | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 5 | Niedziela | Dorota | lekarz weterynarii | K | Kęty | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 6 | Saternus | Andrzej Stanisław | elektronik | M | Gorzów | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 7 | Maciaszek | Robert Tomasz | prawnik | M | Chrzanów | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 8 | Kołat | Zbigniew Wojciech | nauczyciel | M | Jordanów | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 9 | Listwan | Ryszard Andrzej | inżynier chemik | M | Sucha Beskidzka | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 10 | Pędrak | Maria Irena | urzędnik samorządowy | K | Oświęcim | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 11 | Szczurek | Renata Krystyna | przedsiębiorca | K | Trzebinia | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 12 | Tomiak | Krzysztof Marek | specjalista ds. ubezpieczeń finansowych | M | Andrychów | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 13 | Brożek | Maria | przedsiębiorca | K | Dobczyce | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 14 | Ramenda | Sebastian | ekonomista | M | Andrychów | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 15 | Nagórzańska | Henryka Maria | pielęgniarka | K | Sucha Beskidzka | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 7 | Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | partia | 16 | Wacławski | Jan Stanisław | pracownik samorządowy | M | Dąbrówka | członek partii Platforma Obywatelska RP |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 1 | Murzyn | Leszek | nauczyciel | M | Mierzeń | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 2 | Czachur | Adam Aleksander | technik mechanik | M | Libiąż | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 3 | Oliwa | Rozalia | nauczyciel | K | Krzywaczka | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 4 | Popiełuszko | Ryszard Franciszek | inżynier górnik | M | Gdów | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 5 | Wydra | Joanna | nauczyciel | K | Marcówka | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 6 | Kozdrój | Zygmunt | rolnik | M | Czchów | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 7 | Kumala | Anna Dominika | technolog | K | Chrzanów | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 8 | Pająk | Jan | inżynier elektryk | M | Tarnawa Dolna | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 9 | Szydlik | Halina Danuta | nauczyciel | K | Oświęcim | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 10 | Fortuna | Marta Halina | prawnik | K | Białka | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 11 | Dubiel | Maria Zofia | ekonomista | K | Szczepanów | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 12 | Babik | Radosław | technik mechanik | M | Wadowice | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 13 | Zwolińska | Bogumiła Stanisława | ekonomista | K | Kraków | członek partii ChDRP |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 14 | Wierzbicka | Helena Teresa | technik obsługi turystycznej | K | Łososkowice | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 15 | Stryczek | Iwona Gabriela | pedagog | K | Psary | nie należy do partii politycznej |
12 | Kraków I | 10 | Komitet Wyborczy Prawica | partia | 16 | Kucharski | Piotr Andrzej | urzędnik | M | Andrychów | nie należy do partii politycznej |