UM Alwernia zaprasza na zawody pumptrack – emocje i zabawa gwarantowane!
Z pasji do rowerów i adrenaliny: wielkie otwarcie sezonu na pumptrackach!

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja wyjątkowego cyklu zawodów rowerowych, który łączy w sobie ducha rywalizacji z czystą radością z jazdy. "Nie Pompujesz – Nie Jedziesz" to wydarzenie, które skierowane jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Ta niepowtarzalna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na najlepszych pumptrackach w kraju, zaprojektowanych przez znaną ekipę BT Project, przyciąga co roku tłumy entuzjastów dwóch kółek.

  1. Start sezonu zaplanowany na 28 kwietnia w malowniczym Kudowie-Zdroju.
  2. Osiem rund zawodów odbędzie się w różnych miejscowościach, z finałem w Żyrardowie.
  3. Nowe lokalizacje i wsparcie partnerów obiecują podniesienie poziomu sportowego.
  4. Zawody dla różnych kategorii wiekowych i doświadczenia – od Kids do PRO.

Szczególnie interesujące wydaje się włączenie do rywalizacji kategorii dla najmłodszych, gdzie maluchy mają szansę na zmierzenie się z rówieśnikami w bezpiecznych i przyjaznych warunkach. To nie tylko świetna zabawa, ale też pierwszy krok w sportowej kariery dla wielu młodych talentów. Marin Kids, jako partner cyklu, przygotował specjalną strefę z najnowszymi modelami rowerów dla dzieci, co niewątpliwie będzie dodatkową atrakcją tego wydarzenia.

W kategorii PRO, Kobiety, Amator oraz Junior, uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do zdobycia tytułu najszybszego Polaka i Polki w sezonie 2024, ale również do walki o atrakcyjne nagrody. Organizatorzy zapewniają, że poziom rywalizacji jest wyjątkowo wysoki, co stanowi doskonałą okazję do podziwiania umiejętności najlepszych zawodników i zawodniczek.

Rejestracja na zawody już trwa i, jak co roku, spodziewany jest szybki wyczerpanie limitu miejsc. Zainteresowanie jest ogromne, a wpisowe symboliczne – zaledwie 15 zł. To niewielka cena za możliwość przeżycia niezapomnianych emocji i uczestnictwa w wydarzeniu, które łączy w sobie pasję do rowerów z duchem zdrowej rywalizacji.

Jeżeli więc rower to Twoja pasja, a adrenalinę lubisz nie tylko oglądać na ekranie, lecz także samemu doświadczać – "Nie Pompujesz – Nie Jedziesz" jest wydarzeniem, którego nie możesz przegapić. Zarezerwuj sobie 28 kwietnia i dołącz do wielkiej rowerowej rodziny, by wspólnie dać start sezonowi!


UM Alwernia