Wiosenna pielęgnacja - sprawdź zalety trwałej depilacji

Gładka skóra to dobre samopoczucie i zdrowy wygląd. Wybór metody depilacji to ważna decyzja, najlepsza jest ta, która łączy komfort ze skutecznością. Wiele osób myśli, że to niemożliwe, dopóki nie znają trwałej metody depilacji IPL, która wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne skracając czas zabiegu oraz jego koszt.

Depilacja laserowa IPL

W salonach DepilConcept wykonujemy zabiegi depilacji z wykorzystaniem nowoczesnej i superwrażliwej metody IPL, która wyposażona jest w system Super Hair Removal (SHR). Dzięki zastosowaniu technologii SHR in Motion niechciane owłosienie zostanie trwale usunięte, a efekty przerosną Twoje oczekiwania. Depilacja SHR dedykowana jest osobom, których skóra jest delikatna i doznawały w przeszłości podrażnień. Dzięki Technologii SHR to już przeszłość. Dodatkowo metoda SHR in Motion daje możliwość wykonywania zabiegu w ruchu, co przyspiesza czas zabiegu i zwiększa jego wygodę. Technologia IPL jest innowacją wśród metod depilacji, ponieważ umożliwia skuteczną depilację w przypadku wszystkich fototypów skóry, nawet gdy kontrast między owłosieniem a karnacją jest niezauważalny. Dzięki wykorzystaniu technologii SHR in Motion efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, rozpoczynając proces osłabiania niechcianego owłosienia w wybranej przez Ciebie partii ciała, aż do całkowitego usunięcia włosów.

Dlaczego IPL jest skuteczna, a jednocześnie bezbolesna?

Innowacyjna technologia IPL jest nieinwazyjna, a nawet przyjemna, pozostawia skórę gładką i promienną. Jak wynika z naszych testów już po pierwszym zabiegu obserwowana jest 30% redukcja niechcianego owłosienia, a pozostałe włosy są cieńsze i jaśniejsze. Dzięki uniwersalności i dużej wygodzie w zastosowaniu metoda SHR in Motion wybierana jest zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Wielkim atutem SHR in Motion jest wysoka skuteczność przy wszystkich fototypach skóry, także przy małym kontraście między karnacją, a kolorem włosów, a także to, że nie wymaga specjalnych przygotowań przed zabiegiem.

Depilacja nigdy nie była wygodniejsza!

Depilacja SHR dedykowana jest osobom z tendencją do pękania naczynek krwionośnych, z wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. Zabieg SHR - IPL polecamy osobom z nadwrażliwością skóry na ból. Zalecamy go także przy słabej skuteczności innych zabiegów. Technologia IPL jest dla wszystkich, którzy mają dość ciągłego usuwania niechcianego owłosienia. Zabiegi SHR wykonuje się w serii, ponieważ włosy nie rosną jednocześnie. W trosce o najlepszy efekt zabieg powtarza się najczęściej kilkukrotnie w odstępach około 4 tygodniowych. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego przed każdym zabiegiem przeprowadzamy badanie oraz wywiad, który ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. Eksperci informują także w jaki sposób dbać o skórę, żeby promienny efekt zdrowej i gładkiej skóry, który otrzymujemy po wyjściu z salonu, trwał jak najdłużej. IPL to inwestycja w zdrowie i zadowolenie.