Porozmawiajmy przez chwilę na temat pieniędzy. Oczywiście niewiele osób lubi temat budżetu, lecz chętnie dyskutujemy na o cenach, gospodarce i wartości wyposażenia. Naturalnie nie mamy zamiaru sprawdzać salda kont naszych czytelników, natomiast chcemy udowodnić im, że zakup fotela masującego do 5 tysięcy złotych jest prosty, a otrzymane funkcjonalności imponujące.

Czy 5 tysięcy złotych to dużo, jeśli planujemy zakup na lata? Fotele masujące zazwyczaj posłużą nam od kilku, nawet do kilkunastu sezonów. Warto więc zastanowić się nad tym, ile dobrego mogą zrobić dla nas, naszego samopoczucia i organizmu. Możemy więc pokusić się o stwierdzenie, że to dobra inwestycja, która zwróci się wyjątkowo szybko.

 

Jaki jest wybór?

Budżet to najgorsze ograniczenie, które może stanąć nam na drodze. Fotele do masażu uchodzą wciąż za prestiżowe wyposażenie dla najbogatszych. Gdy zapoznamy się z cenami produktów budżetowych, przekonamy się o tym, że różnica cen między klasycznymi fotelami i tymi z funkcją masażu, nie jest wcale tak duża, jak nam się wydaje. Za 500-600 złotych można kupić już najtańszych fotel masujący. Trzeba mieć jednak świadomość, że nie będzie on ani funkcjonalny, ani wytrzymały.

Co zrobić? Jeżeli kwota 3000-5000 jest dla Ciebie wciąż zbyt wysoka, renomowane sklepy są w stanie zaoferować możliwość rozłożenia zakupu na kilka wygodnych rat 0%.

Załóżmy więc, że budżet został ustalony i wynosi on maksymalnie 5000 złotych. Co w tej cenie kupić? Zacznijmy od najtańszego Massaggio Piccolo za 2970 (często można jednak spotkać promocyjną cenę niższą o około 500 złotych). Drugi na naszej liście dostępny jest (model od tego samego producenta) Massaggio Ricco w cenie 3970 zł (częste promocje i obniżki cen do poziomu 3370 wyglądają zachęcająco). Na samym końcu umieściliśmy Massaggio Bello 2, którego koszt zakupu wynosi 4970 zł.

 

Jakie funkcjonalności są dostępne?

Chyba warto zaznaczyć, że charakteryzują się one niewielkim rozmiarem. Wszystkie 3 modele doskonale sprawdzą się zarówno w prywatnych salonach, jak i sypialniach – nawet jeśli rozmawiamy na temat małych mieszkań usytuowanych w blokach, które posiadają bardzo ograniczony metraż. Co ciekawe, Piccolo, Bello 2 i Ricco dysponują połączeniem bluetooth, który pozwoli na sparowanie fotela masującego ze smartfonem i włączenie muzyki z głośników zamontowanych przy zagłówku. Dzięki temu można połączyć sesje masażu relaksującego z dźwiękoterapią.

Dodatkowo otrzymujemy 3-4 programy masażu, 3-6 techniki masażu, masaż łydek (Bello 2 i Ricco), SL-sharp. Trzeba przyznać, że tańsze (lub często nawet porównywalne konstrukcje), nie umywają się do takich propozycji.

Dużo droższe fotele nie dysponują głośnikami wbudowanymi w zagłówek. Oczywiście model Massaggio Stravagante udostępnia opcję podłączenia słuchawek i sparowania tabletu lub smartfona przez bluetooth, lecz jego cena wynosi ponad 17 tysięcy złotych. Różnica cenowa jest więc naprawdę zaskakująca.

Jeśli nie wiesz, który fotel z masażem wybrać zachęcamy do zapoznania się z artykułem: https://restlords.com/pl/baza-wiedzy/ktory-fotel-wybrac

undefined

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.