×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2203

bieznia

Dbamy o formę z wielu różnych powodów. Jedni chcą zrzucić zbędne kilogramy, kiedy inni nie mają z nimi większego problemu i walczą o lepsze zdrowie i samopoczucie. Wszechobecna moda na siłownie i zdrowe odżywianie skłania do myślenia, że aby być szczupłym i wysportowanym trzeba być też bogatym. Nie trzeba jednak posiadać milionów na koncie by móc zdrowo się odżywiać i zażywać trochę ruchu. Co więcej, mini siłownię możesz zbudować we własnym domu. Sprawdź, od czego zacząć urządzanie pomieszczenia do ćwiczeń na własny użytek.

Bieżnia do biegania

Zastanawiasz się pewnie po co Ci bieżnia, skoro zamieszkiwane przez Ciebie okolice sprzyjają uprawianiu sportów. Czasami jednak bieganie na zewnątrz, kiedy temperatura spada poniżej zera nie jest zbyt przyjemne. Poza tym nie każdy ma dostęp do dogodnych terenów, gdzie można w ciszy i spokoju pobiegać. Alternatywą dla biegania po lesie czy centrum miasta jest bieżnia.

Z posiadania bieżni płynie wiele zalet. Możesz biegać o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności wychodzenia z domu. Nie interesują Cię niesprzyjające warunki pogodowe, czy nierówny teren. Jako, że nie wychodzisz z domu nie musisz również zwracać uwagi na swój wygląd, którym tak często przejmują się panie. W czasie treningu możesz oglądać ulubiony program telewizyjny lub wiadomości, co umili Ci czas spędzony na bieżni.

Jaką bieżnie wybrać?

Wybierając sprzęt do biegania typu bieżnia trzeba mieć na uwadze szczególnie dwie możliwości. Jedną z nich jest bieżnia elektryczna czyli taka, która zasilana jest silnikiem. Posiada liczne programy, z możliwością dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. Tego rodzaju bieżnie doskonale sprawdzą się u amatorów, jak również osób, które chcą utrzymać swoją formę na stałym poziomie. Drugą opcją jest bieżnia magnetyczna – zasilana mocą własnych mięśni. Nie posiada ona silnika, dlatego wymaga od osoby ćwiczącej większego zaangażowania sił do treningu, a w dodatku jest dużo tańsza od bieżni elektrycznych.

Chcesz kupić nowy sprzęt do biegania? W pierwszej kolejności odpowiedz sobie na pytanie, co chcesz osiągnąć. W doborze odpowiedniego sprzętu do chęci i zamiarów z pewnością pomoże Ci ranking bieżni elektrycznych do domu (www.vimuz.pl/jaka-bieznia-do-biegania-elektryczna-czy-magnetyczna-ranking-top5/). Znajdziesz w nim obiektywną ocenę parametrów technicznych i cen poszczególnych bieżni, które najbardziej przypadły do gustu użytkowników.

Joomla SEF URLs by Artio