Dzielnicowy z naszej okolicy promuje zawód policjanta w ciekawy sposób
W Chrzanowie odbyło się wyjątkowe spotkanie, które przyciągnęło uwagę młodzieży z II Liceum Ogólnokształcącego. Dzielnicowy oraz oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji przedstawili nie tylko tajniki pracy w Policji, ale także możliwości rekrutacji do służby!

Dzielnicowy w Chrzanowie z wizytą w II LO

20 lutego br. uczniowie IV klas maturalnych mieli okazję uczestniczyć w inspirującym spotkaniu z przedstawicielami lokalnej Policji. Dzielnicowy oraz oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie odwiedzili szkołę, aby przybliżyć młodzieży realia pracy w mundurze oraz omówić nadchodzącą rekrutację do służby.

Jak wygląda rekrutacja do Policji? Sprawdź szczegóły!

Podczas spotkania policjanci szczegółowo wyjaśnili procedurę rekrutacyjną, która dotyczy zarówno uczniów klas ogólnych, jak i tych o profilu mundurowym. Młodzież miała szansę dowiedzieć się o możliwościach rozwoju kariery w Policji, zdobywaniu nowych umiejętności oraz doświadczenia w różnych dziedzinach. To doskonała okazja dla przyszłych absolwentów, by zastanowić się nad swoją ścieżką zawodową.

Spotkania takie są niezwykle ważne dla promowania zawodu policjanta i budowania pozytywnego wizerunku służb mundurowych. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie chętnie angażują się w działania edukacyjne, mając na celu inspirowanie młodzieży do wyboru kariery w Policji.


KPP w Chrzanowie