Urząd Miejski w Chrzanowie: Zapisy do IV edycji akcji Superpływak
Chcesz zostać mistrzem basenu? Chrzanów otwiera rejestrację do nowego wyzwania dla pływaków!
  • Nowa, odświeżona edycja popularnej akcji pływackiej w Chrzanowie.
  • Podział rywalizacji na dwie części – wiosenną i jesienną.
  • Rejestracja uczestników już ruszyła – sprawdź, gdzie się zapisać.
  • Zakończenie pierwszej fazy konkursu i emocjonujące podsumowanie zaplanowane na czerwiec.

Jak wiadomo, wiosna to idealny czas na nowe wyzwania i aktywności, które pobudzają do działania nie tylko ciało, ale i ducha. W Chrzanowie mieszkańcy będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi granicami i stać się lokalnymi Superpływakami. Urząd Miejski w Chrzanowie ogłosił początek nowej edycji akcji pływackiej, która przybierze nieco inną formę niż dotychczas.

Do tej pory uczestnicy mieli do czynienia z jedną, roczną edycją. Tym razem organizatorzy zdecydowali się na podział rywalizacji na dwie fazy – wiosenną i jesienną. Takie rozwiązanie ma na celu wprowadzenie świeżości do zawodów i dostarczenie dodatkowych emocji uczestnikom. Czy krótszy okres zmagań okaże się bardziej mobilizujący? Mieszkańcy Chrzanowa z pewnością dadzą z siebie wszystko, by pokazać swoje umiejętności pływackie.

Zapisy na tę wodną przygodę są już otwarte i potrwają aż do rozpoczęcia wiosennej edycji. Aby wziąć udział w zawodach, należy udać się do kasy krytej pływalni. Warto pospieszyć się z decyzją, bo czas nagli – pierwsza część konkursu zakończy się bowiem już 31 maja. Organizatorzy przewidzieli podsumowanie i wręczenie nagród w połowie czerwca, a to oznacza, że niebawem poznamy nowych Superpływaków Chrzanowa.

Zachęcamy wszystkich amatorów pływania, zarówno tych młodszych, jak i starszych, do wzięcia udziału w tej sportowej inicjatywie. Niezależnie od tego, czy pływanie to Twoja pasja, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z basenem, to doskonała okazja do sprawdzenia się i poprawienia własnych rekordów. Do zobaczenia na pływalni!


Źródło: Urząd Miejski w Chrzanowie