Do 24 sierpnia 2020 r. trwają konsultacje, dotyczące funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Trzebini i jego lokalizacji w przyszłości. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału i wypełnienia ankiety.

konsultacje

- PSZOK od kilku miesięcy spotyka się z atakami i działaniami, utrudniającymi dostęp do miejsca, w którym bez dodatkowych kosztów - w ramach ponoszonej opłaty za śmieci - mogą oddać posegregowane odpady. Uznałem, że to najlepszy czas, aby zrealizować kolejną deklarację z #SzóstkiOkoczuka, dotyczącą konsultacji z mieszkańcami istotnych dla naszej gminy decyzji. Do pierwszej tego typu ankiety wykorzystujemy nowoczesną platformę, która stworzyliśmy po to, aby w procesie konsultacyjnym mogło uczestniczyć jak najwięcej osób. Chcemy zdobyć wiedzę o sposobach korzystania z PSZOK oraz pozyskać informacje, które ułatwią w przyszłości podejmowanie mi, radnym oraz Związkowi Międzygminnemu „Gospodarka Komunalna” decyzji dotyczących punktu – mówi Jarosław Okoczuk, Burmistrz Miasta Trzebini.

Aby wziąć udział w ankiecie wystarczy uproszczona rejestracja na platformie konsultacje.gminatrzebinia.pl/.

Jej wypełnienie zajmuje tylko kilka minut. Po jej zakończeniu i zbiorczym opracowaniu, wyniki zaprezentujemy na stronie internetowej gminy trzebinia.pl oraz naszym fanpage’u!