Spotkanie z cyklu
Zapraszamy wszystkich seniorów na czerwcowe spotkanie z cyklu "Pora dla Seniora"! Już 26 czerwca 2024 roku o godzinie 16:30 w małej sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z grą Bingo. To doskonała okazja do integracji przy kawie i herbacie. Wstęp wolny!
  1. Spotkanie odbędzie się 26 czerwca 2024 roku.
  2. Start o godzinie 16:30.
  3. Wydarzenie w małej sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej.
  4. Gra Bingo oraz integracja przy kawie i herbacie.

W ramach cyklu "Pora dla Seniora" zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już 26 czerwca 2024 roku. To doskonała okazja, aby spędzić czas w miłej atmosferze, biorąc udział w grze Bingo. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:30 w małej sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Gra Bingo to nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość nawiązania nowych znajomości i umocnienia istniejących więzi. Spotkania z tego cyklu odbywają się w każdą czwartą roboczą środę miesiąca, co daje seniorom regularną okazję do wspólnej integracji.

Organizatorzy zapewniają, że podczas spotkania będzie można skosztować kawy i herbaty, co dodatkowo umili czas spędzony na grze i rozmowach. Wstęp na wydarzenie jest wolny, więc każdy senior może dołączyć bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Nie przegapcie tej okazji do wspólnego spędzenia czasu i dobrej zabawy! Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na czerwcowe spotkanie z cyklu "Pora dla Seniora".


Na podst. Biblioteka w Chrzanowie