Rytmy Miasta Lato 2024: Koncerty i spektakle w Chrzanowie
Latem nasze miasto tętni życiem pełnym dźwięków i barw. W ramach cyklu "Rytmy Miasta" przygotowano serię wydarzeń, które z pewnością przyciągną miłośników różnych gatunków muzycznych oraz rodzinne grona pragnące spędzić czas na świeżym powietrzu.

Talent młodych muzyków i różnorodność gatunków muzycznych

7 lipca 2024 roku o godzinie 17:00 na scenie pojawią się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. J. Garści. To wspaniała okazja, by zobaczyć i posłuchać młodych talentów, które z pasją i zaangażowaniem zaprezentują swoje umiejętności. Ich różnorodny repertuar z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym słuchaczom.

Kolejny koncert, który odbędzie się 14 lipca 2024 roku o godzinie 17:00, to występ zespołu Ludzie. Ich muzyka to mieszanka rocka, popu i funku, która na pewno rozgrzeje publiczność i wprowadzi wszystkich w letni nastrój. To doskonała okazja, by spędzić niedzielne popołudnie przy dźwiękach energetycznej muzyki.

Letnie koncerty kameralne i spektakle familijne

21 lipca 2024 roku o godzinie 17:00 zapraszamy na Letni Koncert Kameralny, podczas którego usłyszymy utwory muzyki klasycznej oraz muzyki świata. To wydarzenie skierowane do miłośników bardziej wyrafinowanych dźwięków, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

28 lipca 2024 roku o tej samej godzinie odbędzie się spektakl familijny "Co to za cyrk?!". To widowisko w nurcie Nowego Cyrku, które z pewnością zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Artyści zaprezentują niezwykłe umiejętności akrobatyczne i cyrkowe, tworząc magiczną atmosferę pełną kolorów i radości.

Muzyczne podróże w czasie i przegląd piosenki harcerskiej

4 sierpnia 2024 roku o godzinie 17:00 scenę opanuje zespół Retro Groove Masters, który przeniesie nas w czasy funk i disco. Ich występ to gwarancja świetnej zabawy i tańca, a także okazja do przypomnienia sobie największych przebojów z lat 70. i 80.

11 sierpnia 2024 roku o godzinie 17:00 na scenie pojawi się Orkiestra na dużym rowerze. Jest to niecodzienny koncert, który z pewnością przyciągnie uwagę swoją oryginalnością i niebanalnym podejściem do muzyki.

18 sierpnia 2024 roku o godzinie 17:00 wystąpią Senior Singers oraz zespół Ali i Babki. To wydarzenie dedykowane przede wszystkim starszym mieszkańcom miasta, którzy będą mogli wspólnie zaśpiewać i powspominać dawne czasy przy dźwiękach ulubionych piosenek.

Cykl "Rytmy Miasta: Lato" zakończy się 25 sierpnia 2024 roku o godzinie 17:00 przeglądem piosenki harcerskiej. To spotkanie będzie doskonałą okazją do wspólnego śpiewania i integracji różnych pokoleń harcerzy oraz sympatyków harcerstwa.

Wszystkie wydarzenia odbędą się na świeżym powietrzu, co jest dodatkowym atutem w letnie, ciepłe wieczory. Zachęcamy do uczestnictwa i wspólnego celebrowania lata w naszym mieście!


Na podst. MOKSiR