Udane Dni Trzebini 2024: Mieszkańcy świętowali przy muzyce i zabawie
Za nami wyjątkowy weekend pełen muzycznych emocji i radości. Mieszkańcy tłumnie przybyli, by wspólnie celebrować Dni Trzebini 2024. Oto, jak przebiegały te niezapomniane trzy dni.

Piątkowe koncerty: podróż przez największe polskie przeboje i hołd dla Queen

Piątkowy wieczór rozpoczął się od prawdziwej uczty dla miłośników polskiej muzyki. Soliści Weronika Skalska i Kamil Baron, wraz z orkiestrą Morningstar Orchestra, zabrali nas w muzyczną podróż po największych polskich przebojach. Atmosfera była magiczna, a publiczność z radością śpiewała razem z artystami.

Następnie scena została przejęta przez Kamila Franczaka i Her Majesty Orchestra, którzy wykonali największe hity legendarnej grupy Queen. Tłumy zgromadzone na placu przy ul. Ochronkowej były zachwycone, a wspólne śpiewanie takich klasyków jak "Bohemian Rhapsody" czy "We Will Rock You" wprowadziło wszystkich w doskonały nastrój na resztę weekendu.

Sobotnia zabawa: od góralskich rytmów po nocną dyskotekę

Sobotni program był pełen energii i rytmów, które porwały do tańca. Występ kapeli Górole przyciągnął miłośników tradycyjnych, góralskich brzmień, którzy nie mogli usiedzieć w miejscu. Jednak prawdziwą gwiazdą wieczoru była Magdalena Narożna wraz z grupą Piękni i Młodzi. Ich dynamiczne i pełne energii występy rozgrzały publiczność do czerwoności.

Na zakończenie sobotnich koncertów, DJ Sosen zorganizował dyskotekę pod gołym niebem, która trwała do późnych godzin nocnych. Tłumy bawiły się w rytm najnowszych hitów, a parkiet był pełen tańczących mieszkańców, którzy wspólnie celebrowali ten wyjątkowy czas.

Niedzielne atrakcje: od klasyki rocka do współczesnych hitów

Niedziela przyniosła kolejne muzyczne atrakcje. Wielbiciele klasycznego rocka mieli okazję bawić się przy największych przebojach Lady Pank, które wykonała grupa Tacy Sami. Ich występ przyciągnął liczne grono fanów, którzy śpiewali razem z zespołem każdy utwór.

Nie mniej emocji wzbudził występ Oskara Cymsa, który swoją charyzmą i energią porwał publiczność, zwłaszcza jej żeńską część. Wieczór zakończył się koncertem grupy Video, która zamknęła Dni Trzebini 2024 mocnym akcentem. Plac przy ul. Ochronkowej wypełnił się mieszkańcami, którzy wspólnie świętowali zakończenie tego wyjątkowego weekendu.

Podziękowania i zaproszenie na przyszły rok

Burmistrz Jarosław Okoczuk wyraził swoją wdzięczność dla wszystkich uczestników i organizatorów. "Dziękuję wszystkim za trzy dni cudownej zabawy. To był weekend pełen niezapomnianych wrażeń. Mieszkańcy naszej gminy to wspaniała publiczność" – powiedział burmistrz, jednocześnie zapraszając na kolejne Dni Trzebini.

Te trzy dni pełne muzyki, tańca i radości na długo pozostaną w pamięci mieszkańców. Już teraz możemy z niecierpliwością oczekiwać kolejnej edycji tego wyjątkowego święta.


Na podst. UM Trzebinia