Planowane wyłączenia prądu w Chrzanowie przez Tauron Dystrybucja
W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi, mieszkańcy Chrzanowa i Luszowic muszą przygotować się na czasowe wyłączenia prądu. Tauron Dystrybucja informuje o terminach i ulicach, które zostaną objęte przerwami w dostawie energii. Prace mają na celu poprawę niezawodności sieci energetycznej i zapobieganie przyszłym awariom.

Wyłączenia prądu w Luszowicach - szczegóły i harmonogram

W Luszowicach przerwy w dostawie energii elektrycznej są zaplanowane na 27 czerwca 2024 roku. Wyłączenia będą miały miejsce w godzinach od 7:30 do 13:00. Ulice objęte wyłączeniami to: Przybyszewskiego, Skotnica, Pionierów, Marcinkowskiego, Jana, Sierszańska, Piwniczna oraz Kołodziejska. Prace te są niezbędne do poprawy jakości usług świadczonych przez Tauron Dystrybucja oraz do zapobiegania potencjalnym awariom w przyszłości.

Planowane przerwy w dostawie energii w Chrzanowie

Również mieszkańcy Chrzanowa muszą przygotować się na czasowe wyłączenia prądu. W dniu 27 czerwca 2024 roku, w godzinach od 13:00 do 16:00, przerwy w dostawie energii obejmą ulice Krucza, Młyńska oraz Borowcowa. Prace te są częścią większego projektu modernizacji sieci energetycznej, który ma na celu zwiększenie jej niezawodności i efektywności.

Cel i znaczenie prac modernizacyjnych

Tauron Dystrybucja prowadzi te prace, aby zapewnić swoim klientom stabilne i niezawodne źródło energii elektrycznej. Modernizacja infrastruktury energetycznej jest kluczowa w kontekście zapobiegania awariom, które mogą prowadzić do długotrwałych przerw w dostawie prądu. Dzięki tym działaniom, sieć energetyczna będzie lepiej przygotowana na ewentualne obciążenia i awarie.

Jak przygotować się na przerwy w dostawie prądu?

Mieszkańcom zaleca się odpowiednie przygotowanie na planowane wyłączenia prądu. Warto wcześniej naładować wszystkie niezbędne urządzenia elektroniczne, zabezpieczyć żywność w lodówkach i zamrażarkach oraz zaplanować swoje działania tak, aby przerwy w dostawie energii nie wpłynęły negatywnie na codzienne funkcjonowanie. Informacje o planowanych wyłączeniach są dostępne na stronie internetowej Tauron Dystrybucja.


Według informacji z: Urząd Miejski