Oficer prasowy na urlopie: zastępstwo od 26 czerwca do 8 lipca
W związku z nadchodzącą nieobecnością rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, podkom. Iwony Szelichiewicz, mieszkańcy oraz przedstawiciele mediów powinni być świadomi zmian w kontaktach z lokalnymi służbami mundurowymi. Tymczasowy zastępca, asp. sztab. Sławomir Kagan, przejmie obowiązki informacyjne, co może wpłynąć na sposób przekazywania informacji.

Zmiana rzecznika prasowego na czas nieobecności podkom. Iwony Szelichiewicz

Od 26 czerwca do 8 lipca 2024 roku obowiązki rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie przejmie asp. sztab. Sławomir Kagan. Jest to związane z planowaną nieobecnością aktualnej rzeczniczki, podkom. Iwony Szelichiewicz. W tym okresie to właśnie asp. sztab. Kagan będzie odpowiedzialny za udzielanie wszelkich informacji mediom.

Kontakt z asp. sztab. Sławomirem Kaganem

Numer telefonu kontaktowego pozostaje bez zmian. Dziennikarze oraz mieszkańcy będą mogli skontaktować się z asp. sztab. Sławomirem Kaganem pod numerem telefonu 723 695 049 lub tel. 47 83 24 273. Dodatkowo, wszelkie zapytania można kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Znaczenie sprawnej komunikacji z policją w okresie przejściowym

Zmiana rzecznika prasowego, nawet tymczasowa, może wpływać na sposób i szybkość przekazywania informacji. Asp. sztab. Sławomir Kagan, mimo że przejmuje obowiązki na krótki okres, będzie musiał szybko wdrożyć się w swoje nowe zadania, aby zapewnić ciągłość komunikacji z mediami i mieszkańcami. Ważne jest, aby wszyscy zainteresowani byli świadomi tej zmiany i potrafili skontaktować się z odpowiednią osobą w razie potrzeby.

Rola rzecznika prasowego w Policji

Rzecznik prasowy odgrywa kluczową rolę w komunikacji między służbami mundurowymi a społeczeństwem. Jest odpowiedzialny za przekazywanie informacji o bieżących wydarzeniach, akcjach policyjnych, a także za odpowiadanie na pytania mediów. Dlatego tak ważne jest, aby w okresie nieobecności podkom. Iwony Szelichiewicz, asp. sztab. Sławomir Kagan mógł sprawnie przejąć jej obowiązki i zapewnić transparentność działań policji.

Wszystkie osoby współpracujące z policją w Chrzanowie proszone są o dostosowanie się do tymczasowych zmian i kontaktowanie się z asp. sztab. Sławomirem Kaganem w razie potrzeby. Pełna dostępność i gotowość do udzielania informacji pozostaje priorytetem dla Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.


Opierając się na: Policja Chrzanów