UG Babice: Ankieta dla mieszkańców o budżecie 2024
Zapraszamy mieszkańców do udziału w ankiecie dotyczącej realizacji budżetu na 2024 rok. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy wspólnie kształtować lepszą i bardziej ekologiczną przyszłość naszej gminy. Wypełnienie ankiety zajmie tylko kilka minut, a jej wyniki będą kluczowe dla planowania działań na rzecz zrównoważonego rozwoju energetycznego.

Dlaczego warto wziąć udział w ankiecie?

Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne. Chcemy lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania mieszkańców związane z odnawialnymi źródłami energii. To pozwoli nam na opracowanie odpowiednich treści informacyjnych i edukacyjnych. Każda wypełniona ankieta przyczynia się do tworzenia lepszej, bardziej zielonej przyszłości dla naszego regionu.

Jakie korzyści płyną z realizacji budżetu opartego na opiniach mieszkańców?

Współtworzenie budżetu z mieszkańcami to krok w stronę bardziej zrównoważonego rozwoju. Dzięki Waszym odpowiedziom będziemy mogli skuteczniej wspierać i promować działania na rzecz ekologii i odnawialnych źródeł energii. To także sposób na zwiększenie świadomości ekologicznej wśród społeczności lokalnej.

Jak wypełnić ankietę?

Ankieta jest całkowicie anonimowa i jej wypełnienie zajmie tylko kilka minut. Link do ankiety znajduje się na stronie internetowej gminy. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do poświęcenia chwili na jej wypełnienie. Wasze zaangażowanie jest kluczowe dla przyszłości naszego regionu.

Podziękowania za zaangażowanie

Dziękujemy za Wasz czas i zaangażowanie. Każda opinia jest dla nas ważna i przyczynia się do lepszego planowania działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Razem możemy stworzyć bardziej zieloną i ekologiczną przyszłość dla naszej gminy.


Na podstawie: UG Babice