Rozpoczynają się Dni Trzebini: Trzy dni zabawy dla każdego
Już w ten weekend czeka nas mnóstwo atrakcji! Rozpoczynają się tegoroczne Dni Trzebini, a program imprezy jest tak bogaty, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnej energii.

Start imprezy z „Złotymi Przebojami”

W piątek, 21 czerwca, na placu przy ul. Ochronkowej zainaugurujemy Dni Trzebini wyjątkowym koncertem pod hasłem „Złote Przeboje”. O godzinie 20:00 na scenie pojawią się Kamil Baron i Weronika Skalska, a towarzyszyć im będzie Morningstar Orchestra. W repertuarze znajdą się największe polskie hity, które z pewnością porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Zwieńczeniem wieczoru będzie występ z największymi hitami zespołu Queen o 21:30.

Mnóstwo muzyki do tańca w sobotę

Sobotni program zapowiada się równie emocjonująco. Już od godziny 15:00 na scenie będą występować zespoły artystyczne dzieci i młodzieży, które z pewnością zachwycą widzów swoimi talentami. O godzinie 19:00 na scenie zagości Kapela Górole, a wieczorem, na finał sobotnich wydarzeń, zaśpiewa Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi. Po koncercie zaplanowana jest dyskoteka, która potrwa do późnych godzin nocnych.

Niedziela pełna gwiazd

Niedziela również obfituje w muzyczne atrakcje. O godzinie 17:00 wystąpi zespół Tacy Sami, który zaprezentuje covery popularnych utworów Lady Pank. Występ ten na pewno przyciągnie miłośników rocka i polskiej klasyki. Następnie, o godzinie 19:00, na scenie pojawi się Oskar Cyms, idol młodszej części publiczności, który zaśpiewa swoje największe przeboje, takie jak „Niech mówią”, „Daj mi znać” oraz „Na niebie”. Zwieńczeniem Dni Trzebini będzie koncert grupy Video, która zagra swoje najbardziej znane utwory.

Podsumowanie i zaproszenie od burmistrza

Burmistrz Jarosław Okoczuk zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w tegorocznych Dniach Trzebini, obiecując mnóstwo pozytywnej energii, dobrej muzyki i tańca. „Będzie dużo pozytywnej energii, dobrej muzyki i tańca” – mówi burmistrz. Tradycyjnie nie zabraknie różnorodności – od klasyki, przez rock, aż po muzykę taneczną. Każdy znajdzie coś dla siebie, więc nie przegapcie okazji do wspólnej zabawy i świętowania.


Opierając się na: UM Trzebinia