Początkiem maja przedstawiciele powiatu chrzanowskiego i gminy Chrzanów złożyli oficjalną wizytę w partnerskim Iwano-Frankowsku na Ukrainie. 

Wspólna delegacja powiatu i gminy <a href=Chrzanów uczestniczyła w Dniach Iwano-Frankowska na Ukrainie " />

Fot. Radny Powiatowy Dominik Godyń oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Chrzanowie Krzysztof Zubik podczas rajdu rowerowego z udziałem przedstawicieli miast partnerskich ulicami Iwano-Frankowska na Ukrainie 

 

Przedstawicieli powiatu chrzanowskiego i gminy Chrzanów zaproszono na obchody 357-lecia Iwano-Frankowska na Ukrainie. W wydarzeniu uczestniczyli reprezentanci wszystkich miast partnerskich gospodarzy. W programie wizyty chrzanowskiej delegacji było m.in. spotkanie z Rektorem Iwano-Frankivskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Rozmawiano o nawiązaniu współpracy. Samorządowcy zaproponowali staże i praktyki w Chrzanowie dla studentów z Ukrainy. Z Rektorem spotkali się: Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga, Burmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek, Dyrektor Szpitala Powiatowego w Chrzanowie Artur Baranowski oraz Prezes Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie Jacek Bojdoł.

 

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.