Ukradł rower, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Pomimo komunikatów i akcji informacyjnych dotyczących kradzieży rowerów w okresie wiosenno- letnim, wielu z nas pozostawia swoje jednoślady bez jakichkolwiek zabezpieczeń, ułatwiając zadanie złodziejom.

Tak też było 19 czerwca b.r., kiedy to mieszkaniec Balina zostawił rano swój jednoślad Kross Pulso 1,0 kupiony dzień wcześniej za kwotę 1720 zł przy budynku na ul. na ul. Szpitalnej. Około południa zorientował się, że rower został skradziony. Gdy złożył zawiadomienie o przestępstwie chrzanowscy kryminalni zaczęli działać. Ustalili sprawcę kradzieży, którym okazał się być 32- letni mieszkaniec Chełmka.

Wczoraj (11.07.2018r)na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego sprawca usłyszał zarzut kradzieży. Podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również