Sprawca rozboju na ul. Mydlanej już w areszcie.

9 lipca 2018roku mieszkaniec Chrzanowa powiadomił Policję o tym, że rano na ul. Mydlanej został napadnięty.

Nie znał sprawcy, który ukradł mu portfel z pieniędzmi, dowodem osobistym i  prawem jazdy. Agresor po dokonaniu kradzieży groził swojej ofierze pozbawieniem życia i zepchnął ze skarpy , co spowodowało, że pokrzywdzony przewrócił się. Rozbojarz z łupem uciekł z miejsca zdarzenia.
Już po dwóch dniach praca policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie przyniosła efekt w postaci zatrzymania sprawcy kradzieży rozbójniczej. Okazało się, że to 33- latek, mieszkaniec Chrzanowa.

Prokuratura rejonowa wszczęła śledztwo w tej sprawie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator przedstawił 33- latkowi zarzut kradzieży rozbójniczej, za co grozi do 12 lat pozbawienia wolności, wystosował także wniosek o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego. Sąd Rejonowy w Chrzanowie przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie , podejrzany kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie.

 

/Zdjecie poglądowe/

Komentarze   
+4 #1 abc 2018-07-12 18:21
Brawo, posadzić na maxa, na 12 lat...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.