Obecnie na rynku elementów do wyposażenia drzwi i okien panuje niezwykle zacięta rywalizacja, dlatego producenci przebijają się w nowatorskich pomysłach na swoje produkty. Na rynku dostępnych jest wiele produktów o dobrej, solidnej jakości, jednak na tle wszystkich producentów wyróżnia się niemiecka firma GEZE, która może pochwalić się jednym z najdłuższych stażów na rynku okuć drzwi i okien. Jej sztandarowym produktem eksportowym jest samozamykacz, a w szczególności model TS2000, który zaskarbił sobie zaufanie wielu miłośników prostych lecz praktycznych rozwiązań.

Niemiecka firma GEZE

Firma GEZE to producent akcesoriów idealnych do wyposażenia drzwi i okien oraz różnego rodzaju urządzeń wspomagających działanie drzwi. Jednymi z popularniejszych produktów marki są systemy zabezpieczające oraz systemy automatyki drzwiowej, które sprawdzają się w przypadku wielu rodzajów drzwi jak drzwi przymykowe, przesuwne czy karuzelowe. Wśród setek produktów możemy znaleźć również urządzenia, które ułatwiają wentylację pomieszczeń lub całych budynków. Sukces produktów GEZE to w dużej mierze zasługa wyboru odpowiednich materiałów, które charakteryzują się wysoką jakością oraz wytrzymałością, dlatego zakup produktów od niemieckiego producenta to świetna inwestycja na lata.

Samozamykacze GEZE

Samozamykacz jest urządzeniem o bardzo prostym działaniu, a jego podstawowym zadaniem jest samoczynne zamknięcie drzwi tuż po ich otwarciu. Cała tajemnica tkwi w puszce domykacza do drzwi, w której kryje się siłownik hydrauliczny. Siłownik wprawia w ruch całą maszynerię, dzięki której drzwi mogą powrócić do swojej podstawowej pozycji.

Domykacz firmy GEZE to urządzenie cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem osób prywatnych jak i przedsiębiorców, którzy nieustannie próbują podnosić standard codziennego życia sobie i swoim klientom. Niezwykle praktycznym i niedrogim rozwiązaniem jest montaż samozamykacza w drzwiach budynków użytkowych lub lokali publicznych, które są używane z dużą częstotliwością.

Samozamykacz GEZE TS2000

Ten model samozamykacza jest popularny przede wszystkim ze względu na swoją uniwersalność i stosunkowo niską cenę. Samozamykacz GEZE TS 2000 jest idealny dla drzwi o różnej charakterystyce i parametrach technicznych. TS2000 pasuje zarówno do ciężkich, solidnych drzwi drewnianych jak i lekkich, delikatnych drzwi szklanych lub częściowo przeszklonych. Ze specyfikacji podanej przez producenta wynika, że drzwi nie mogą przekraczać granicy 100 kilogramów a ich szerokość 1,25 metra. Drzwi o takich gabarytach są zjawiskiem rzadkim, dlatego nie musimy się martwić o kompatybilność samozamykacza z naszymi drzwiami.

Choć domykacz do drzwi TS2000 jest uważany za model podstawowy, posiada szereg udogodnień, które świadczą o jego wysokiej jakości. Jednym z nich jest niezwykle przydatna regulacja prędkości domykania drzwi, którą możemy zmienić w każdej chwili dzięki śrubie, która jest łatwo dostępna. Dodatkowo posiada opcję zablokowania drzwi pod wybranym przez nas kątem pod warunkiem że mieści się on w zakresie od 70 do 150 stopni.

Zalety montażu samozamykacza

Samozamykacz GEZE to świetny sposób na zabezpieczenie naszych drzwi przed uszkodzeniami wynikającymi z mocnego zatrzaskiwania drzwi lub otwierania ich pod zbyt szerokim kątem. Urządzenie wspomaga również płynne i kontrolowane zamykanie drzwi, dzięki czemu unikamy tak irytującego dźwięku jak trzaśnięcie drzwi o futrynę. Oprócz walorów technicznych, model TS 2000 jest urządzeniem o minimalistycznym, estetycznym wyglądzie, którego kolor możemy dostosować do wystroju pomieszczenia lub drzwi.

Bezpieczne samozamykacze

Komentarze   
-1 #1 Elida 2019-11-27 04:08
My partner and i still can not quite think I could be one
of those reading through the important recommendations found on your site.
My family and I are sincerely thankful on your generosity and for
providing me the possibility to pursue my chosen profession path.
Many thanks for the important information I managed to get from your web-site.


Also visit my web site: फोटो प्रभाव depresin समीक्षा: https://hi.tomdoo.de/other/226/depresin/
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.