Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na budowę kompleksu sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Młoszowej w ramach Ogólnopolskiego Programu - „MOJE BOISKO - ORLIK 2012".

Przyszły kompleks sportowy będzie się składał z boiska do piłki nożnej ze sztucznej trawy o wymiarach 30 m na 62 m., boiska wielofunkcyjnego do piłki siatkowej i koszykówki z poliuretanu o wymiarach 32,1 m na 19,1 m. oraz zaplecza sanitarno-socjalnego. Wykonane zostanie także oświetlenie, chodniki i droga dojazdowa do obiektu.


Podmioty zainteresowane udziałem w przetargu mogą składać swoje oferty do dnia 2 czerwca 2010 roku w Referacie Inwestycji i Remontów Urzędu Miasta w Trzebini.


Na budowę obiektu Gminie Trzebinia przyznano zewnętrzne dofinansowanie Budżetu Państwa (333 tys. zł.) oraz Budżetu Województwa Małopolskiego (także 333 tys. zł.).


Przypomnijmy, że w ubiegłym roku przy Szkole Podstawowej nr 6 w Trzebini-Gaju zbudowano pierwszego trzebińskiego „Orlika". Na realizację tej inwestycji wydatkowano wówczas 1.189.720 zł.

 

Informacja UM Trzebinia / www.trzebinia.pl

Fotorelacja i informacje o otwarciu Orlika w Trzebini na osiedlu Gaj