22 maja 2010r. po raz dwunasty odbył się w Trzebini Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. W imprezie wzięło udział ponad 200 par z 49 klubów i szkół tanecznych. Rywalizacja w 17 kategoriach tanecznych była bardzo zacięta, zawodnicy zdobyli cenne punkty, pięć par awansowało do wyższych klas tanecznych.

Podczas uroczystego rozpoczęcia turnieju zaprezentował swoje umiejętności Zespół Tańca Towarzyskiego „Bumerang” działający w strukturach Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Trzebini.

Zdjęcia Michał Mazurek

WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH:

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T

1 Mrowiec Adrian, Turek Karolina MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra

2 Gryczka Adam, Szafraniec Paulina ST PIERZ Katowice

3 Wietek Maciej, Szczypka Natalia PRESTIGE MOK Mszana Dolna

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 Krzeszowiak Jerzy, Pysz Kinga EVOLUTION Kraków

2 Antos Michał, Księżarczyk Donata STYL Kraków

3 Matysek Mikołaj, Karczmarz Agnieszka EVOLUTION Kraków

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 Kolczarek Mikołaj, Bilińska Michalina GRAND DANCE Częstochowa

2 Główka Nikodem, Wójcicka Julia NOWY STYL Bielsko-Biała

3 Chmurzyński Aleksander, Poskróbek Natalia MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 Zieliński Kamil, Domiter Julia PRESTIGE MOK Mszana Dolna

2 Marcinkowski Kamil, Jeż Laura A+S Częstochowa

3 Piórkowski Przemysław, Kulesza Agnieszka ST PIERZ Katowice

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T

1 Stopka Dariusz, Kondera Ita CUBANA Nowy Targ

2 Walusiak Maciej, Szproch Magdalena MARENGO Dąbrowa Górnicza

3 Madeja Michał, Fus Aleksandra CARMEN Kraków

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Standard

1 Jamróg Krzysztof, Raczyńska Paulina GRACJA Krosno

2 Bil Krystian, Czulak Weronika MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kraków

3 Kądzielawa Patryk, Jewuła Monika MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kraków

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: B, Styl: Latin

1 Bil Krystian, Czulak Weronika MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra

2 Szczęch Adrian, Sordyl Anna MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kraków

3 Miech Adrian, Leśniak Nikolina MULTIDANCE Mysłowice

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin

1 Majda Michał, Wypasek Aleksandra FANTAZJA Kraków

2 Winecki Jakub, Lempart Bożena IDEA Kraków

3 Gretkowski Kamil, Strzelecka Agata KIEPURA Sosnowiec

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard

1 Szymański Cezary, Kaczmarzyk Karolina MARENGO Dąbrowa Górnicza

2 Mostowski Piotr, Dyk Ewa IDEA Kraków

3 Matoga Wojciech, Ciślak Agata BAWINEK Kraków

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin

1 Mróz Kamil, Mikuła Kamila IDEA Kraków

2 Wróżek Marcin, Panek Joanna IDEA Kraków

3 Smarzyński Tomasz, Smoroń Beata SKT AGH Kraków

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 Lasoń Oskar, Grzywa Karolina KIEPURA Sosnowiec

2 Górecki Kamil, Kajta Katarzyna RAGTIME Kęty

3 Płaniak Dawid, Kaniowska Magdalena MARENGO Dąbrowa Górnicza

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin

1 Konstanciuk Maciej, Karbowniczak Daria TEMPO Wrocław

2 Jamróg Krzysztof, Raczyńska Paulina GRACJA Krosno

3 Pierzchała Krzysztof, Roczkalska Martyna SUKCES Jaworzno

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard

1 Drop Dawid, Wieczerzak Magdalena GALA Mielec

2 Maziarz Marcin, Machowska Sylwia GRACJA Krosno

3 Grzesiak Jakub, Generowicz Natalia MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kraków

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

1 Skonieczny Damian, Jaźwińska Anna EVOLUTION Kraków

2 Nowak Dariusz, Sokołowska Paulina ŚLĄSKA Szkoła Tańca Katowice

3 Dyrcz Wojciech, Wątorek Kinga MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kraków

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

1 Aleksandrowicz Piotr, Zięba Monika BAWINEK Kraków

2 Ciepły Filip, Adamczyk Karolina ST CIEPŁY Jaworzno

3 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika ST CIEPŁY Jaworzno

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard

1 Majda Michał, Wypasek Aleksandra FANTAZJA Kraków

2 Fitowski Michał, Matoga Justyna MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wieliczka

3 Jagielski Kacper, Szostak Kaja MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kraków

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin

1 Ludera Mateusz, Gąsior Natalia MARENGO Dąbrowa Górnicza

2 Kazibudzki Mateusz, Szczepanek Iga KIEPURA Sosnowiec

3 Tchórzewski Rafał, Paprocka Anna WENA Kraków

Zobacz film nagrany podczas Turnieju:



Więcej filmów autorstwa PeterLiPeterLi z tego turnieju na jego kanale.

































informacja MGOKSIR Trzebinia

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.