Przerwa w działaniu Tężni Solankowej 24 czerwca z powodu prac konserwacyjnych
W nadchodzący poniedziałek, 24 czerwca, Tężnia Solankowa przy ulicy Broniewskiego będzie czasowo zamknięta dla mieszkańców. Powodem jest konieczność przeprowadzenia rutynowych prac konserwacyjnych oraz wymiana solanki.
  1. Przerwa w działaniu tężni 24 czerwca
  2. Prace konserwacyjne oraz wymiana solanki
  3. Tężnia znajduje się przy ulicy Broniewskiego

Władze lokalne informują, że Tężnia Solankowa przy ulicy Broniewskiego w Chrzanowie będzie niedostępna dla mieszkańców z powodu planowanych prac konserwacyjnych. Przerwa w działaniu obiektu nastąpi w poniedziałek, 24 czerwca.

Prace konserwacyjne obejmują zarówno rutynowe czynności, jak i wymianę solanki, co jest niezbędne do utrzymania wysokiej jakości usług świadczonych przez tężnię. Chociaż zamknięcie obiektu może być krótkotrwałym utrudnieniem dla mieszkańców, jest to konieczne dla zapewnienia jego prawidłowego funkcjonowania w przyszłości.

Tężnia Solankowa jest popularnym miejscem wśród mieszkańców, którzy korzystają z jej zdrowotnych właściwości. Regularne prace konserwacyjne są kluczowe dla utrzymania jej w dobrej kondycji oraz zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tymczasowym zamknięciem tężni i dziękujemy za zrozumienie. Zachęcamy mieszkańców do skorzystania z innych form relaksu i wypoczynku dostępnych w okolicy.


Wg inf z: Wodociągi Chrzanowskie