Adrenalina i zabawa dla dzieci i rodzin - Runmageddon w Alwerni już 23 czerwca
23 czerwca miłośnicy aktywności fizycznej będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – Runmageddonie. Po sukcesie zeszłorocznej edycji Runmageddon Kids, organizatorzy postanowili rozszerzyć program o nowe konkurencje, w tym Runmageddon Fun dla rodzin.
  1. Start zapisów od godziny 12 na stadionie sportowym.
  2. Dla pierwszych 150 uczestników obu konkurencji start będzie darmowy.
  3. Runmageddon Fun dla rodzin rozpocznie się o godzinie 14.
  4. Runmageddon Kids wystartuje o godzinie 15.45.

Wydarzenie odbędzie się na stadionie sportowym, gdzie już od godziny 12 trwać będą zapisy na obie konkurencje. Warto zaznaczyć, że dla pierwszych 150 uczestników start będzie darmowy, co z pewnością przyciągnie wielu chętnych.

Runmageddon Fun, który rozpocznie się o godzinie 14 i potrwa do 15.30, jest świetną okazją dla rodzin, aby wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Każda drużyna musi składać się z co najmniej dwóch osób, w tym jednego dorosłego oraz jednego dziecka w wieku od 4 do 15 lat. Maksymalnie drużyna może liczyć pięć osób.

Natomiast Runmageddon Kids wystartuje o godzinie 15.45 i zakończy się o 17.45. Dzieci będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych: 4-5 lat, 6-8 lat oraz 9-11 lat. Dzięki temu każde dziecko będzie miało możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami w odpowiedniej dla siebie grupie wiekowej.

Podczas całej imprezy nie zabraknie również pysznego jedzenia – na stadionie pojawią się Food Trucki, które z pewnością zaspokoją apetyt każdego uczestnika i kibica.

To wyjątkowe sportowe wydarzenie to doskonała okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną i zaszczepić w dzieciach pasję do sportu. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału i dopingowania uczestników!


Źródło: UM Alwernia