Pora dla seniora w bibliotece filmowe spotkania i dyskusje o dziesiątej muzie

2 min czytania
Pora dla seniora w bibliotece filmowe spotkania i dyskusje o dziesiątej muzie

Filmowe pasje seniorów rozkwitają w naszej bibliotece! Odkryj, jak łatwo i za darmo zanurzyć się w świat kina oraz dołącz do wyjątkowego klubu filmowego, który już wkrótce zaprosi na niezwykłą projekcję pełną tajemnic i emocji.

  • Biblioteka w Krakowie jako centrum filmowej edukacji dla starszych mieszkańców
  • Krakowski Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na spotkanie z gotycką opowieścią

Biblioteka w Krakowie jako centrum filmowej edukacji dla starszych mieszkańców

W sercu Krakowa seniorzy mają niepowtarzalną okazję, by rozwijać swoje zainteresowania filmowe bez żadnych kosztów. Biblioteka miejskie otwiera drzwi do świata kina, oferując dostęp do bogatej kolekcji książek o historii filmu oraz specjalistycznych czasopism, takich jak magazyn KINO. Wypożyczalnia DVD pozwala zabrać do domu ulubione filmy, a nowoczesne stanowiska komputerowe umożliwiają oglądanie produkcji na miejscu wszystko to dzięki posiadaniu karty bibliotecznej.

Krakowski Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na spotkanie z gotycką opowieścią

Już 10 czerwca 2025 roku o godzinie 17:00 w bibliotece odbędzie się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Tym razem uczestnicy zanurzą się w mroczne klimaty gotyckiej historii, która przybliży postać słynnego hrabiego znanego z literatury. To wyjątkowa okazja, by zastanowić się nad pytaniem: czy miłość może przetrwać w cieniu śmierci? Po projekcji filmu przewidziany jest wstęp oraz rozmowa prowadzona przez Urszulę Rożdżyńską, która poprowadzi dyskusję i podzieli się ciekawostkami dotyczącymi tematu. Wstęp na wydarzenie jest wolny dla wszystkich chętnych.

Na podstawie: Biblioteka w Chrzanowie

Autor: Strona główna