W Krakowie otwarto dwa nowe obiekty hotelowe, w których znalazła się również przestrzeń biznesowa w postaci sal konferencyjnych. Są to INX Design Hotel oraz Grand Ascot.

W Krakowie rokrocznie odbywa się wiele znaczących wydarzeń biznesowych – zaliczają się do nich przede wszystkim konferencje, które wymagają specjalnej oprawy. Zaplecze konferencyjne jest zatem bardzo ważne – organizatorzy takich wydarzeń mają duże pole do popisu, jeśli chodzi o sale konferencyjne w Krakowie. Jest ich dużo, a ich lista dynamicznie się rozrasta. Niedawno pojawiły się na niej hotele INX Design Hotel oraz Grand Ascot. Dzięki takim obiektom możliwa jest organizacja konferencji i innych eventów biznesowych na bardzo wysokim poziomie.

 

INX Design Hotel

INX Design Hotel to obiekt czterogwiazdkowy, usytuowany na krakowskim Kazimierzu, a dokładnie przy ul. Starowiślnej. Hotel ten wyróżnia się niepowtarzalnym wystrojem wnętrz, inspirowanym stylem Art Deco oraz twórczością malarki Zofii Stryjeńskiej.

Hotel posiada jedną salę konferencyjną o powierzchni 250 mkw, z której – dzięki systemowi mobilnych ścianek – wydzielić można 3 mniejsze, niezależne sale, foyer oraz część konsumpcyjną. Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt konferencyjny, zapewnia także dostęp do naturalnego światła dziennego, co ceni sobie wielu organizatorów konferencji. Hotel zapewnia także profesjonalną obsługę konferencji czy szkoleń, także jeśli chodzi o catering dla uczestników. Jeśli chodzi o bazę noclegową, to w INX Design Hotel jest 118 pokoi jedno- i dwuosobowych oraz 4 apartamenty.

 

Grand Ascot

Grand Ascot również jest hotelem czterogwiazdkowym. Zlokalizowany jest przy ul. Szujskiego, w pobliżu Plant. Oddalony jest jedynie o 700 m od Rynku Głównego. Nie tylko rynek, ale i inne słynne zabytki Grodu Kraka mieszczą się w pobliżu hotelu. Grand Ascot jest hotelem butikowym, cechuje go nowoczesny i stylowy wystrój wnętrz, który z pewnością docenią wymagający goście. W hotelu Grand Ascot jest 130 miejsc noclegowych – w pokojach dla 1 lub 2 osób, a także w apartamentach.

Znajdują się w nim 4 sale konferencyjne, przeznaczone dla grona liczącego od 4 do 100 osób, tak więc – jak widać – doskonałe zarówno dla mniejszych spotkań w kameralnym gronie, jak i na większe konferencje w Krakowie. Sale posiadają nowoczesne wyposażenie – sprzęt audio-wizualny, multimedia, a także szybki Internet wi-fi. Hotel dba także o catering dla uczestników konferencji.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.