Niektórzy twierdzą, że Kraków, a szczególnie jego centrum, jest najlepszym miejscem do życia. Mieszkanie w takim punkcie zapewnia bowiem łatwy dostęp do wszystkich udogodnień, takich jak centra aktywności biznesowej, edukacyjnej, urzędowej i handlowej. Czas dojazdów do pracy jest praktycznie niezauważalny i nieporównywalnie krótszy z tym, jaki byłby w przypadku życia na przedmieściach. Dlaczego jeszcze warto zainteresować się mieszkaniami na Mazowieckiej 72?

 

Nieograniczone możliwości

Największą zaletą życia na Krowodrzy w Krakowie jest łatwy dostęp do wszystkich biur biznesowych, handlowych i edukacyjnych. Centra miast są planowane w taki sposób, aby stały w sąsiedztwie do wszystkiego, co dotyczy dziedzin komercyjnych, oficjalnych lub edukacyjnych – zauważają specjaliści z geogrupa.pl. Większość uniwersytetów i szkół wyższych znajduje się w centrum miasta, a studenci z przedmieść muszą pokonywać duże odległości, aby dotrzeć do swoich kampusów. Podobnie rzecz się ma z pracownikami – niejednokrotnie muszą oni korzystać z transportu publicznego lub prywatnego, aby dotrzeć do swoich biur. Miesięczne opłaty za przejazdy publiczne, pomimo wszystkich zniżek, są obecnie dość drogie.

Nowe mieszkania blisko centrum w Krakowie niwelują ten problem. W przypadku Mazowieckiej 72 liczne słynne budynki, centra biznesowe i uniwersytety znajdują się w odległości krótkiego spaceru. Oszczędza się zatem nie tylko pieniądze, ale i czas.

Dzięki temu, że wszystko znajduje się tu tak blisko, nie trzeba ograniczać swojego życia tylko do takich wyborów, które są wygodne – można bowiem świetnie spędzać czas na tysiące sposobów i nigdy nie będzie to uciążliwe pod względem dojazdów czy kosztów. Wizyta w teatrze, kinie, zwiedzanie zabytków, koncert przy Wawelu, kolacja w uroczej knajpce – każda z tych czynności jest na wyciągnięcie ręki.

 

Druga strona centrum

Krowodrza, w tym Mazowiecka 72, to miejsce o tyle wyjątkowe, że choć znajduje się w sąsiedztwie centrum, to jednak nie posiada jego wad. Oznacza to, że można tu znaleźć nie tylko ciszę, ale również świetnie utrzymane parki i pasy zieleni, dzięki czemu życie w takim otoczeniu jest niezwykle przyjemne.

Na nowych osiedlach w Krakowie mieszkają ludzie, którym łatwo jest nawiązać nić porozumienia. Pozwala to na tworzenie się trwałych grup i budowanie wspólnot, co w przypadku wielkiego miasta jest zawsze wysoko cenione. Otrzymuje się bowiem wszystko to, co najlepsze w metropolii w połączeniu ze spokojnym życiem w gronie swoich przyjaciół.

Zobacz inwestycję przy Mazowieckiej 72 w Krakowie: https://geogrupa.pl/pl/oferta/krakow/krowodrza/mazowiecka-72

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.