Honda Park

Honda Park to autoryzowany dealer Hondy w Łodzi. Obiekt ten został wybudowany w oparciu o najnowsze standardy Hondy. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników marki, którzy chcą nabyć nowy model Hondy. Salon posiada 9 eksponowanych samochodów i 9 stanowisk naprawczych, które są wyposażone w nowoczesne narzędzia.

W Honda Park można nabyć zarówno nowe jak i używane pojazdy marki Honda. honda hybrydowa, Honda Jazz czy Honda Civic 5D to tylko niektóre z nowych modeli, które można nabyć w Honda Park. Honda Park zapewnia także obsługę serwisową i części zamienne. Do naprawy aut używane są jedynie oryginalne części Hondy i oleje silnikowe rekomendowane przez Hondę. Klienci mogą liczyć na przyjazną atmosferę i profesjonalną pomoc pracowników w wyborze odpowiedniego auta na przykład takiego jak honda hybrydowa.

Pracownicy Honda Park przeprowadzają wszystkie kalkulacje ze współpracy z klientem biorąc pod uwagę jego oczekiwania i potrzeby. Honda Park posiada atrakcyjne oferty i promocje dzięki czemu klient może nabyć wymarzoną hondę hybrydową czy inny model w bardzo dobrej cenie. Honda Park stawia na przejrzyste warunki umowy. Klient nie musi się obawiać ukrytych kosztów i nie przewidzianych wydatków. Honda Park to sprawdzony dealer pojazdów Honda, który gwarantuje szeroki wybór pojazdów i profesjonalne serwisowanie przy użyciu nowoczesnych sprzętów.