Dni Trzebini 2024, czyli muzyka i zabawa od 21 do 23 czerwca

Kiedy nadchodzi czas Dni Trzebini, miasto ożywa dźwiękiem muzyki, radością mieszkańców i duchem tradycji. To nie tylko festiwal, ale prawdziwe święto, które łączy pokolenia, przynosząc niezapomniane chwile zarówno młodym, jak i starszym. Przygotuj się na niezliczone atrakcje, występy artystów, smakołyki lokalnej kuchni i wiele więcej. Dni Trzebini 2024 to okazja, by na nowo odkryć uroki naszego miasta, spotkać się z sąsiadami i wspólnie cieszyć się tym, co najlepsze w naszej kulturze. Czy jesteś gotowy na tę wyjątkową podróż przez muzykę, zabawę i tradycję?

Zespół Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną gwiazdą wieczoru

Zespół Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną w składzie to bez wątpienia jedna z największych atrakcji tegorocznych Dni Trzebini. Przygotujcie się na niezapomniany wieczór pełen hitów, energii i tanecznych rytmów, które porwą każdego do zabawy. W sobotę, 22 czerwca, punktualnie o 21:00, przy ulicy Ochronkowej  scena w Trzebini zamieni się w prawdziwe centrum muzycznego wszechświata. Magdalena Narożna, znana ze swojego charyzmatycznego głosu i niesamowitej energii scenicznej, na pewno dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń. Jej zespół, Piękni i Młodzi, to gwarancja świetnej zabawy – ich przeboje jak „Niewiara” czy „Kocham się w Tobie” to hity, które znają i śpiewają wszyscy.

Jednak to nie wszystko! Dni Trzebini to nie tylko koncerty, ale także mnóstwo innych atrakcji dla całych rodzin. Wcześniej tego dnia będzie można skorzystać z różnorodnych stoisk z jedzeniem, warsztatów dla dzieci, a także licznych występów lokalnych artystów. Przyjdźcie, bawcie się i świętujcie razem z nami podczas Dni Trzebini!

Dni Trzebini 2024 - kto jeszcze zagra?

Tegoroczne Dni Trzebini zapowiadają się jako prawdziwe święto muzyki i zabawy, które przyciągnie mieszkańców i gości z całej okolicy. Poza występem zespołu Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną, program festiwalu jest pełen atrakcji i różnorodnych koncertów, które zadowolą każdego miłośnika muzyki.

Piątek, 21 czerwca

20:00 — Koncert „Największe Polskie przeboje”

Rozpoczynamy mocnym akcentem! Koncert pełen znanych i lubianych utworów, które na pewno zachęcą do wspólnego śpiewania i tańca.

21:30 — Golden Hit's Of Queen & Her Majesty Orchestra

Niezwykły koncert z udziałem Her Majesty Orchestra, której przewodzić będzie dyrygent wraz z 15-osobową orkiestrą. Głównym wokalistą będzie Kamil Franczak, wspierany przez chórki w wykonaniu Kamila Barona. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć legendarne hity Queen w orkiestrowych aranżacjach.

Sobota, 22 czerwca

15:00 — 18:00 — Prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży

Młodzi artyści z Trzebini i okolic pokażą swoje talenty, co z pewnością dostarczy wielu wzruszeń i radości.

19:00 — Koncert Kapeli Gorole

Występ Kapeli Gorole idealnie wprowadzi wszystkich w nastrój przed koncertem zespołu Piękni i Młodzi.

21:00 — Koncert Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Piękni i Młodzi z charyzmatyczną Magdaleną Narożną. Przygotujcie się na niezapomniany wieczór pełen hitów, energii i tanecznych rytmów.

22:30 — Dyskoteka

Po koncertach zapraszamy na dyskotekę, która przedłuży dzieńpełen wrażeń dzień.

Niedziela, 23 czerwca

17:00 — 18:30 — Koncert zespołu „Tacy sami” (covery Lady Pank)

Zespół „Tacy sami” przeniesie Was w świat hitów Lady Pank.

19:00 — Koncert Oskar Cyms

Młody, utalentowany artysta Oskar Cyms zaprezentuje swoje najnowsze utwory.

21:00 — Koncert Video

Na zakończenie festiwalu, wystąpi zespół Video, który dostarczy niezapomnianych muzycznych wrażeń.