Spotkanie Klubu Zdrowia: Agata Radosh o sile negatywnego myślenia już 18 czerwca
Zapraszamy serdecznie na kolejne inspirujące spotkanie Klubu Zdrowia, które odbędzie się we wtorek, 18 czerwca, o godzinie 17:00 w Bibliotece. Tematem prelekcji będzie „Uczciwi wobec siebie – siła negatywnego myślenia”.
  1. Spotkanie w ramach Klubu Zdrowia.
  2. Prelekcja Agaty Radosh.
  3. Temat: siła negatywnego myślenia.
  4. 18 czerwca, godzina 17:00.

Tym razem powracamy do niezwykle istotnych rozważań dotyczących naszego umysłu. Prelekcję poprowadzi Agata Radosh, promotor zdrowia i pedagog, prezes Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia – Sięgnij Po Zdrowie. Agata Radosh znana jest z wyjątkowych umiejętności przystępnego przekazywania wiedzy i inspiracji do dbania o zdrowie psychiczne.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu, które z pewnością dostarczy wartościowej wiedzy i nowych perspektyw na temat roli negatywnego myślenia w naszym życiu. Wbrew pozorom, negatywne myśli mogą mieć pozytywny wpływ na nasze decyzje i sposób postrzegania rzeczywistości. Warto dowiedzieć się, jak je właściwie wykorzystywać.

Nie przegap tej okazji do poszerzenia swojej wiedzy i zainspirowania się do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece we wtorek, 18 czerwca, o godzinie 17:00. Do zobaczenia!


Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini