Trzebińskie Lato na Polu: Impreza na Błoniach Karniowickich już 13 lipca
W sobotę 13 lipca Błonia Karniowickie staną się miejscem wyjątkowego wydarzenia, które skierowane jest głównie do członków organizacji pozarządowych. Trzebińskie Lato na Polu to okazja do świętowania, zabawy i podziękowań za ich dotychczasową pracę.

Muzyczna uczta na Błoniach Karniowickich

Jednym z głównych punktów programu będzie koncert zespołu Duo Performance. Zespół zaprezentuje szeroki repertuar, który obejmuje rewię operetkową, przeboje światowe oraz musicalowe. Dla miłośników włoskich klimatów zaplanowano włoską biesiadę, która z pewnością wprowadzi uczestników w radosny nastrój. Muzyka biesiadna z kolei zachęci do wspólnej zabawy i tańca.

Stoiska gastronomiczne i handlowe

Oprócz atrakcji muzycznych, na uczestników czekają liczne stoiska gastronomiczne i handlowe. To doskonała okazja, aby spróbować lokalnych specjałów i zakupić unikatowe produkty. Organizatorzy zadbali o różnorodność oferty, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Loteria fantowa z nagrodami

Nie zabraknie również emocji związanych z loterią fantową, przygotowaną przez Fundację DOBRY START. Wśród uczestników wydarzenia będą losowane atrakcyjne nagrody. To świetna okazja, aby spróbować swojego szczęścia i wrócić do domu z wyjątkowymi upominkami.

Podziękowania od burmistrza

Burmistrz Jarosław Okoczuk serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w Trzebińskim Lecie na Polu. Impreza jest organizowana jako forma podziękowania dla członków organizacji pozarządowych za ich zaangażowanie i pracę na rzecz społeczności. To doskonała okazja, aby wspólnie świętować i integrować się w miłej atmosferze.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.


Opierając się na: Urząd Miasta Trzebinia