30 zawodników i 2 trenerów otrzymało od Burmistrza Miasta Trzebini nagrody finansowe za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym.

pieniądze grafika
Do urzędu wpłynęło w sumie 36 wniosków o przyznanie pieniędzy. Dwa z nich nie spełniały wymogów uchwały i nie były rozpatrywane. Dwa kolejne wycofały kluby.

Ostatecznie komisja w składzie: Mariusz Brzózka (przewodniczący) oraz Marek Harwes, Piotr Szybalski, Halina Henc podzieliła nagrody pomiędzy rozpatrzyła pozytywnie 32 wnioski. Pula nagród wyniosła aż 21 600 zł.

Nagrody za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym przyznano: 

Kategoria zawodnik:

1. Paweł Głuch - Ludowy Klub Sportowy „Trzebinia” w Trzebini, dyscyplina sporty siłowe, kwota: 4 000,00 zł
2. Bruno Przybyś – Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej Nr 8 w Chrzanowie, dyscyplina szachy, kwota: 250,00 zł
3. Weronika Pabis - Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Trzebinia” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini, dyscyplina unihokej, kwota: 3 000,00 zł
4. Emilia Dyląg - Miejski Klub Sportów Wodnych „Trzebinia” w Trzebini, dyscyplina kajakarstwo, kwota: 250,00 zł
5. Aleksandra Mnich - Miejski Klub Sportów Wodnych „Trzebinia” w Trzebini, dyscyplina kajakarstwo, kwota: 1 000,00 zł
6. Marianna Sikora - Miejski Klub Sportów Wodnych „Trzebinia” w Trzebini, dyscyplina kajakarstwo, kwota: 250,00 zł
7. Michalina Piegza - Miejski Klub Sportów Wodnych „Trzebinia” w Trzebini, dyscyplina kajakarstwo, kwota: 250,00 zł
8. Jessica Śleziak - Miejski Klub Sportów Wodnych „Trzebinia” w Trzebini, dyscyplina kajakarstwo, kwota: 250,00 zł
9. Natalia Żegleń - Miejski Klub Sportów Wodnych „Trzebinia” w Trzebini, dyscyplina kajakarstwo, kwota: 1 000,00 zł
10. Victoria Król - Miejski Klub Sportów Wodnych „Trzebinia” w Trzebini, dyscyplina kajakarstwo, kwota: 1 000,00 zł
11. Piotr Woch - Miejski Klub Sportów Wodnych „Trzebinia” w Trzebini, dyscyplina kajakarstwo, kwota: 1 000,00 zł
12. Gilbert Paluch - Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, dyscyplina kajakarstwo, kwota: 1 000,00 zł
13. Blanka Okoczuk – Klub Jeździecki „Szarża” imienia 8 Pułku Ułanów księcia Józefa Poniatowskiego w Bolęcinie, dyscyplina jeździectwo, kwota: 250,00 zł
14. Oliwia Nowakowska – Zagłębiowski Klub Oyama Karate w Sosnowcu, dyscyplina karate, kwota: 250,00 zł
15. Wiktoria Wawro - Klub Sportowy Power Team w Chrzanowie, dyscyplina akrobatyka powietrzna, kwota: 1 000,00 zł
16. Marcin Zabrzański - Uczniowski Klub Sportowy „Hetman Koronny” w Trzebini, dyscyplina szachy, kwota: 250,00 zł
17. Weronika Zabrzańska - Uczniowski Klub Sportowy „Hetman Koronny” w Trzebini, dyscyplina szachy, kwota: 1 000,00 zł
18. Róża Zabrzańska - Uczniowski Klub Sportowy „Hetman Koronny” w Trzebini, dyscyplina szachy, kwota: 250,00 zł
19. Sebastian Półtorak - Uczniowski Klub Sportowy „Hetman Koronny” w Trzebini, dyscyplina szachy, kwota: 250,00 zł
20. Gabriela Płocica - Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, dyscyplina lekkoatletyka, kwota: 250,00 zł
21. Jagoda Kaczara - Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, dyscyplina lekkoatletyka, kwota: 250,00 zł
22. Martyna Śledzińska - Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, dyscyplina lekkoatletyka, kwota: 250,00 zł
23. Julia Jaśkaczek - Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, dyscyplina lekkoatletyka, kwota: 250,00 zł
24. Aleksandra Jachimczyk-Korbut- Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, dyscyplina lekkoatletyka, kwota: 500,00 zł
25. Agnieszka Pater - Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, dyscyplina lekkoatletyka, kwota: 500,00 zł
26. Anna Gierak - Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, dyscyplina lekkoatletyka, kwota: 500,00 zł
27. Mateusz Juszczak - Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, dyscyplina lekkoatletyka, kwota: 250,00 zł
28. Małgorzata Jaśkaczek - Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, dyscyplina lekkoatletyka, kwota: 250,00 zł
29. Paulina Westenholc - Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, dyscyplina lekkoatletyka, kwota: 250,00 zł
30. Ewa Sierka - Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, dyscyplina lekkoatletyka, kwota: 500,00 zł.

Kategoria trener:

1. Paweł Raj - Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Trzebinia” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini, kwota: 850,00 zł
2. Tomasz Kawik - Klub Sportowy Victoria Trzebinia w Trzebini, kwota 500,00 zł.