Przedstawiciele Urzędu Miasta w Trzebini promują tereny inwestycyjne w gminie na Międzynarodowych Targach Inwestycji i Nieruchomości EXPO REAL w Monachium. To największa impreza wystawiennicza w Europie, dająca możliwości zbadania rynku i poszerzenia kontaktów.

Targi w Monachium2

Przedstawiciele Urzędu Miasta w Trzebini promują w Monachium tereny inwestycyjne w gminie

O potencjale targów świadczą choćby liczby. W ostatniej edycji z 2009 roku swoje stanowiska prezentowało w Monachium blisko 2200 wystawców z 45 krajów. Zaś liczba uczestników przekroczyła 46,7 tys. osób. Targi EXPO REAL to znakomita okazja, by w jednym miejscu spotkać liczących się inwestorów i przedstawicieli wszystkich obszarów tematycznych związanych z nieruchomościami.

Targi w Monachium1

Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nieruchomości EXPO REAL w Monachium

Stąd też obecność Trzebini, która od lat tworzy korzystne warunki dla rozwoju przedsiębiorczości poprzez inwestycje w infrastrukturę techniczną, przygotowanie terenów pod inwestycje, tworzenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, czy współpracę z instytucjami otoczenia biznesu. W gminie funkcjonują już trzy Strefy Aktywności Gospodarczej.

Na targach w Monachium Trzebinia promuje się wraz z kilkoma innymi samorządami, zrzeszonymi w Agencji Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A.: Babicami, Chrzanowem, a także Andrychowem i Myślenicami.

Urzędnicy na targach w Monachium

Gminę Trzebinia reprezentują Agnieszka Duleba, zastępca naczelnika wydziału geodezji i gospodarki nieruchomości, Ewa Jędrysik-Marczuk, kierownik referatu promocji, kultury i współpracy z zagranicą oraz Tomasz Glazer, zastępca naczelnika wydziału rozwoju