Ukazał się 7. numer Biuletynu Gminnego „Z serca Trzebini”. Bezpłatną gazetę można otrzymać m.in. w urzędzie, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Trzebini i jej filiach, domach kultury oraz dziesiątkach lokalnych sklepów.

Biuletyn gminny
W najnowszym, listopadowym wydaniu piszemy o budowie nowego boiska ze sztuczną nawierzchnią oraz drogi pożarowej i miejsc postojowych przy samorządowej „czwórce” na osiedlu Górka, czyli inwestycjach, na realizację których Gmina Trzebinia pozyskała dofinansowanie z Polskiego Ładu. W gazecie przeczytacie też o innych inwestycjach, realizowanych w gminie, m.in. nowych miejscach postojowych i remoncie ul. Ochronkowej na osiedlu Piaski, zmodernizowanym boisku sportowym na osiedlu Krze, budowie tężni przy zalewie Chechło, czy parkingu, jaki powstał przy dworcu. Jest też sporo informacji o nowej instalacji, uruchomionej w ostatnim czasie w trzebińskim zakładzie Orlen Południe.

Polecamy też rozmowę z nowo wybranym prezesem Miejskiego Zarządu Nieruchomości sp. z o.o.

Tradycyjnie znajdziecie tam także prezentację filii bibliotecznej, recenzję książki oraz artykuł o Otwartym Systemie Archiwizacji, z którego nieodpłatnie mogą korzystać użytkownicy trzebińskiej biblioteki.

A tu dostępne jest elektroniczne wydanie biuletynu 7._numer_Biuletynu_Gminnego_Z_serca_Trzebini.pdf