W sobotnie popołudnie, 9.09.2017 r. na „Orliku” w Krystynowie Manhattan Trzebinia rozegrał Wielki Mecz Charytatywny, w którym pokonał Reprezentację Polski +35 w Futsalu aż 6:0!

 

manhattan

 

Bramki zdobyli: Szymon Jędrzejczyk 3, Krzysztof Borowy 2, Miłosz Szlufik 1

Rozegrany został również mecz pomiędzy TS Sokół Kielce a WTZ Praska Kraków – zespołami piłkarskimi, w których występują osoby niepełnosprawne, 8:0 wygrali kielczanie.

 

W trakcie imprezy można było zobaczyć między innymi pokaz żonglerki piłką w wykonaniu Andrzeja Kukli, prezentację stroju ochroniarza przez Agencję Ochrony P-W Jaguar, czy pokaz tresury psów przez Szachty Libiąskie Dog Training. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci. Całe wydarzenie miało charakter charytatywny, a w jego trakcie przeprowadzono licytację gadżetów sportowych oraz zbiórkę do puszek na leczenie Marcelka i Dawida.

 

manhattan 09.1

 

Skład zespołu Manhattanu Trzebinia: Krzysztof Proksa, Mirosław Witoń – Piotr Stojewski, Dariusz Jędrzejczyk, Marcin Pląder, Szymon Jędrzejczyk, Jarosław Mądry, Piotr Szybalski, Jarosław Pieprzyca, Tomasz Klimczak, Miłosz Szlufik, Krzysztof Borowy, Janusz Papiernik i Marek Nietrzebka.

 

informacja przesłana przez Klub

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio