Już po raz ósmy zwolennicy jazdy na rowerze mieli okazje uczestniczyć w Rowerowym Ekorajdzie z Powiatem Chrzanowskim, który odbył się 9 września 2017 roku.

VIII Ekorajd z Powiatem Chrzanowskim

Tegoroczna trasa wiodła Szlakiem Greenway biegnącym przez Gminy: Chrzanów, Libiąż Babice i Alwernię.

Na starcie Ekorajdu tj. przy siedzibie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie na ulicy Partyzantów każdy z uczestników otrzymał wodę mineralną i batonik.

Na mecie w „Galerii Drzewiej” u Państwa Góreckich w Porębie Żegoty czekały na rowerzystów wyśmienite kiełbaski, pamiątkowe plakietki i odblaski oraz ciekawe konkursy. Zwycięzcy konkursów otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Powiat Chrzanowski.

PODZIĘKOWANIA

Szczególne słowa podziękowania pragniemy skierować na ręce Pana Jerzego Guta – komandora z Komisji Turystyki Kolarskiej przy oddziale PTTK w  Chrzanowie oraz wszystkim biorącym udział w imprezie przodownikom kolarskim, którzy pomogli w profesjonalnej organizacji Ekorajdu.

Za zaangażowanie w organizację Ekorajdu dziękujemy: Ochotniczej Staży Pożarnej
w Chrzanowie, Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie, Właścicielom sklepu rowerowego KT BIKE z Chrzanowa, za przygotowanie wyśmienitych kiełbasek Państwu Zofii i Edwardowi Góreckim, a tegorocznemu sponsorowi Piekarni Prohan s.c. z Chrzanowa za przepyszny chleb. Za objęcie imprezy medialnym patronatem dziękujemy: Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej, Tygodnikowi Ziemi Chrzanowskiej „Przełom” oraz  Portalowi Społecznościowo – Informacyjnemu Chrzanowski24.pl.

Szczególnie dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego Ekorajdu z Powiatem Chrzanowskim za liczny udział w imprezie, wspaniałą sportową postawę i doskonałą zabawę.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio