Z głębokim żalem informujemy, że odszedł od nas nasz Kolega – st. sierż. Maciej Wilk. Miał 33 lata. Od 2018 roku pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie. Komendant Powiatowy Policji w Chrzanowie w imieniu własnym, kierownictwa oraz wszystkich policjantów i pracowników cywilnych składa rodzinie oraz bliskim wyrazy współczucia.

Maciej służbę w Policji rozpoczął w 2018 r. w Ogniwie Patrolowo- Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.  W 2021  roku został przeniesiony do Zespołu ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

W swoim przedwcześnie zakończonym życiu dał się poznać jako człowiek ciepły, uśmiechnięty i życzliwy. Był także wspaniałym kompanem w codziennej służbie. Pamięć o nim w naszych sercach pozostanie na zawsze.

Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, koledzy i koleżanki funkcjonariusze łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione 2 sierpnia 2022 r. o godzinie 12:30 w Kaplicy na cmentarzu komunalnym w Oświęcimiu, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce spoczynku.