Chrzanów. Policjanci zabezpieczyli blisko dwa kilogramy marihuany

7 listopada w godzinach południowych policjanci Wydziału do Walki  Przestępczością Gospodarczą oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie podczas realizacji działań operacyjnych w miejscowości na terenie gminy Trzebinia  ujawnili i zabezpieczyli 326 sztuk odzieży posiadającej podrobione znaki różnych firm. Policjanci ujawnili tam także ponad dwa kilogramy suszu roślinnego w postaci marihuany zarówno w opakowaniu zbiorczym jak i w postaci 189 woreczków gotowych do sprzedaży.  Kryminalni zatrzymali mieszkańca tej posesji, który noc spędził w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych w chrzanowskiej komendzie.

Następnego dnia policjanci doprowadzili 24-latka  do prokuratora, który postawił mu zarzut dotyczący posiadania środków odurzających znacznej ilości, a także wprowadzenie ich do obrotu wbrew przepisom ustawy za co grozi mu do 12  lat pozbawienia wolności. Jako środki zapobiegawcze prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe.

W sprawie zabezpieczonej  odzieży z prawdopodobnie podrobionymi znakami różnych firm aktualnie są powołani biegi na podstawie których opini mężczyzna może usłyszec kolejny zarzut. 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.