Swisspor Polska Sp. z o.o. czołowy europejski producent materiałów termo i hydroizolacji, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik
Miejsce pracy: Chrzanów

Opis stanowiska:
    • obsługa i utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń;
    • diagnozowanie oraz usuwanie awarii z zakresu elektryki i mechaniki;
    • dokonywanie okresowych przeglądów urządzeń, działania prewencyjne;
    • czynny udział przy rozbudowie infrastruktury;
    • przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy;
    • reagowanie na zdarzenia nieplanowane i wyciąganie na ich podstawie wniosków do dalszych działań.

Szukamy Ciebie jeśli:
    • posiadasz uprawnienia elektryczne SEP do 1KV;
    • masz doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu;
    • potrafisz analizować schematy elektryczne i dokumentacji technicznej;
a ponadto posiadasz:
    • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi UDT.

Oferujemy:
    • pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • przyjazną atmosferę pracy;
    • fundusz socjalny;
    • karta Multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (list motywacyjny mile widziany) na adres:
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.