Coraz częściej możemy dostrzec na ulicach ludzi w odzieży, obuwiu oraz z akcesoriami marki New balance.
Tak właściwie co to za marka i czemu jest tak popularna w ostatnim czasie? 
New balance to marka która rozpoczęła swoją działalność w 1906 roku w Bostonie, jej założyciel William J. Riley początkowo chciał poprawić komfort pracy robotników. Zainspirował się obserwując swoje kury, które bardzo dobrze radziły sobie z utrzymywaniem równowagi stojąc jedynie na 3 pazurach. To właśnie ta obserwacja wpłynęła na utworzenie jednego z dwóch członów nazwy firmy (balance - ang. równowaga). Dzisiaj marka jest bardzo popularna i rozpoznawalna, jej produkty sprzedawane są w wielu miejscach jak np. hurtownia new balance.

W czym tkwi sekret tej marki?

New balance jeszcze paręnaście lat temu była w Polsce dość niszową marką, o której niewiele ludzi słyszało a na pewno nie stawiali na równi z markami takimi jak Adidas, Nike, Reebok czy Puma.

Jednak od kilku sezonów możemy zaobserwować wzrost rozpoznawalności tej oto firmy.
Wielu celebrytów, aktorów i aktorek, influencerów a także innych rozpoznawalnych ludzi showbiznesu pokazuje się właśnie w tych produktach.

Są to nie tylko dobrej jakości produkty sportowe.
Wiele blogerów i blogerek modowych pokazuje jak nosić ubrania, obuwie lub dodatki New balance także do eleganckich stylizacji. 

Czy to właśnie tu leży sekret tej  marki? Czy rzeczywiście nadają się na co dzień i na czerwony dywan? To już kwestia gustu każdego z nas, bo przecież żyjemy w czasach, w których myślenie szablonowe jest passe.
Warto zwrócić uwagę na dość charakterystyczny styl jaki reprezentuje New balance a także rozpoznawalnego logo. Porównanie polecam zrobić na stronach różnych hurtowni sportowych. Warto zauważyć jak podobną budowę ma w stosunku do siebie obuwie oraz jak podobne są do siebie  kroje odzieży. To właśnie taki styl podoba się wielu z nas - prosty ale nadal ciekawy. Niejedna hurtownia sportowa ma do zaoferowania produkty New balance, jeśli jednak popatrzymy troszeczkę bliżej, to znana większości polaków polska marka 4F w swoich hurtowniach posiada mnóstwo produktów tej firmy.

Czy bycie na czasie równa się wydawaniu dużej ilości pieniędzy? 

Otóż ku zaskoczeniu wielu osób bycie na czasie niekoniecznie wiąże się ze spustoszeniem naszego portfela.

Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku jest zakup w hurtowni sportowej. W takich miejscach zaoszczędzimy nie tylko na pieniądzach ale także na czasie, bo działa tam natychmiastowy hurt. 

Czy przyszłość i długotrwały sukces tej marki jest już pewny?

Tego nie wiemy, ale wiadomo że wiele hurtowni new balance nie narzeka na brak klientów, tak samo jak hurtownie marek siostrzanych np. hurtownia nike.

Jest to firma która jest już na tyle znana że świat o niej raczej nie zapomni, bo przecież moda wraca tak samo jak do łask wróciły produkty New Balance. 

Cieszmy się zatem że kupując odzież tej marki wpiszemy się świat mody na pewno na najbliższe lata. 

New balance - hit ostatnich sezonów czy może wielki powrót?

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.