9 drużyn wystąpi w rozpoczynających się 9 listopada w Hali Sportowej w Libiążu (ul. Górnicza 3) rozgrywkach Libiąskiej Ligi Futsalu.
W środę 5 listopada o godz. 19:00 w galerii LCK przewidziano zebranie organizacyjne dla kapitanów drużyn. Bardzo prosimy o uzupełnienie składów drużyn i oświadczeń zawodników!! Program rozgrywek przedstawia się następująco:
Kolejka nr 1, 9 listopada 2014 r.:
pauzuje: Skład Drewna
godz. 9:00 Wygiełzów – Antalya
godz. 9:50 Ratownicy – Solidex
godz. 10:40 Młoda Orange – Tim Sport
godz. 11:30 FC Ciasteczka – Górnik II Libiąż
Kolejka nr 2, 16 listopada 2014 r.:
pauzuje: Górnik II Libiąż
godz. 9:00 Tim Sport – FC Ciasteczka
godz. 9:50 Solidex – Młoda Orange
godz. 10:40 Antalya – Ratownicy
godz. 11:30 – Skład Drewna – Wygiełzów
Kolejka nr 3, 23 listopada 2014 r.:
pauzuje: Ratownicy
godz. 9:00 Młoda Orange – Wygiełzów
godz. 9:50 FC Ciasteczka – Skład Drewna
godz. 10:40 Górnik II Libiąż – Antalya
godz. 11:30 Tim Sport – Solidex
Kolejka nr 4, 30 listopada 2014 r.:
pauzuje: Tim Sport
godz. 9:00 Antalya – FC Ciasteczka
godz. 9:50 Solidex – Górnik II Libiąż
godz. 10:40 Skład Drewna – Młoda Orange
godz. 11:30 Wygiełzów – Ratownicy
Kolejka nr 5, 7 grudnia 2014 r.:
pauzuje: Wygiełzów
godz. 9:00 Ratownicy – Skład Drewna
godz. 9:50 – Antalya – Młoda Orange
godz. 10:40 FC Ciasteczka – Solidex
godz. 11:30 Górnik II Libiąż – Tim Sport
Kolejka nr 6, 14 grudnia 2014 r.:
pauzuje: Solidex
godz. 9:00 Antalya – Tim Sport
godz. 9:50 Skład Drewna – Górnik II Libiąż
godz. 10:40 Wygiełzów – FC Ciasteczka
godz. 11:30 Ratownicy – Młoda Orange
Kolejka nr 7, 21 grudnia 2014 r.:
pauzuje: Młoda Orange
godz. 9:00 FC Ciasteczka – Ratownicy
godz. 9:50 Górnik II Libiąż – Wygiełzów
godz. 10:40 Tim Sport – Skład Drewna
godz. 11:30 Solidex – Antalya
Kolejka nr 8, 4 stycznia 2015 r.:
pauzuje: Antalya
godz. 9:00 Skład Drewna – Solidex
godz. 9:50 Wygiełzów – Tim Sport
godz. 10:40 Ratownicy – Górnik II Libiąż
godz. 11:30 Młoda Orange – FC Ciasteczka
Kolejka nr 9, 11 stycznia 2015 r.:
pauzuje: FC Ciasteczka
godz. 9:00 Górnik II Libiąż – Młoda Orange
godz. 9:50 Tim Sport – Ratownicy –
godz. 10:40 Solidex – Wygiełzów
godz. 11:30 Antalya – Skład Drewna
Szczegółowy regulamin rozgrywek dostępny jest pod linkiem http://www.lck.libiaz.pl/?p=7097#more-7097
Libiąskie Centrum Kultury, http://www.lck.libiaz.pl/, http://www.lck.libiaz.pl/?p=7258