Dyskusyjny Klub Filmowy: Refleksje po
W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego, które po raz kolejny przyciągnęło miłośników kina. Tym razem uczestnicy mieli okazję zagłębić się w tematy samotności i międzyludzkich relacji, inspirując się filmem "Bezsenność w Tokio".

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego w lipcu 2024

9 lipca 2024 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej miało miejsce siódme spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Wydarzenie, które odbywa się regularnie, zgromadziło licznych entuzjastów kina, którzy wspólnie analizowali film "Bezsenność w Tokio". Dyskusja skupiła się na tematach samotności, relacji międzyludzkich oraz momentów, kiedy niespodziewanie dochodzi do porozumienia między ludźmi.

Regularne spotkania filmowe w bibliotece

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmowego są organizowane w każdy drugi roboczy wtorek miesiąca o godzinie 17:00 w sali projekcyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wstęp na te wydarzenia jest wolny, co stanowi doskonałą okazję dla mieszkańców do wspólnego spędzenia czasu, poznania nowych filmów oraz podzielenia się swoimi przemyśleniami. Atmosfera podczas tych spotkań jest zawsze przyjazna i sprzyja wymianie opinii.

Zaproszenie na kolejne spotkanie w sierpniu

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 13 sierpnia 2024 roku o godzinie 17:00. To doskonała okazja, aby dołączyć do grona miłośników kina i wziąć udział w inspirujących rozmowach na temat kolejnych filmowych dzieł. Warto zarezerwować sobie czas na to wydarzenie i doświadczyć wyjątkowej atmosfery Dyskusyjnego Klubu Filmowego.


MBP w Chrzanowie