Dlaczego spersonalizowane etui są tak popularne?

Człowiek chce się wyróżniać, mieć coś swojego, oryginalnego. Każdy chce czuć się wyjątkowo i być szczególnie traktowany. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na personalizowane gadżety, które uatrakcyjnią jego wygląd oraz pomogą wyrazić swoją osobowość. Wśród nich znalazło się również własne etui na telefon.

W galeriach handlowych na każdym kroku jesteś atakowany milionem propozycji nowego etui. Masz wrażenie, że wszyscy mają to samo, a Ty nie lubisz powtarzać schematów? Ciekawą propozycją jest stworzenie etui z własnym nadrukiem.

Częstotliwość, z jaką pojawiają się w mediach społecznościowych, sukcesywnie rośnie. Popularność własnej obudowy na telefon ma wiele źródeł. Sprawdź, jakich.

Pełna personalizacja Twojego smartfona

Przy tworzeniu własnego etui na telefon masz całkowity wpływ co się na nim znajdzie. Ty decydujesz o kolorze, treści, czcionce, grafice, zdjęciach i ułożeniu elementów na przedmiocie – zalety takiego rozwiązania prezentuje przedstawiciel sklepu MegaKoszulki.pl. Od początku do końca masz władzę nad tworzonym produktem.

Zaprojektuj etui na telefon, by:

 • przedstawić swoje poglądy
 • pokazać ukochane osoby
 • pochwalić się osiągnięciami
 • wyrazić swoje zainteresowania
 • wyróżnić swoją osobowość.

Case z własnym zdjęciem pozwoli Ci zawrzeć wszystko, na co masz ochotę i co Ci się podoba. Od tej pory nie będziesz anonimowy. Nie pozwoli Ci to również zapomnieć zabrać swojego telefonu, ponieważ ciekawa obudowa przyciągnie Twój wzrok. W niedrogi sposób wyróżnisz się na tle pozostałych osób w grupie, co przyczyni się do wzrostu Twojej atrakcyjności. W końcu nieczęsto spotyka się tak kreatywną osobę, która samodzielnie tworzy ciekawe gadżety. Zaprojektuj swoją obudowę, wykorzystując kreator etui na telefon.

Indywidualny prezent

Własne etui na telefon może stanowić dobry pomysł na podarunek dla bliskiej osoby. Na tym prostym przedmiocie możesz zawrzeć hasła i fotografie ze wspólnie spędzonych chwil. To podkreśli Twoją sympatię wobec obdarowanego i sprawi, że poczuje się on szczególnie potraktowany. W końcu w samodzielnie stworzone prezenty trzeba włożyć serce.

Uwagę innych przyciągnie zwłaszcza case ze zdjęciem. To niecodzienna forma wyrażania uczuć i okazji do upamiętnienia wyjątkowych wydarzeń.

Uniwersalny i niedrogi prezent

Jesteś uczniem, ogranicza Cię budżet, a zbliżają się Mikołajki? Nie musisz decydować się na oklepane ceramiczne figurki. Zaprojektuj etui na telefon, a obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo, zwłaszcza jeśli wyróżnisz jej osobowość lub zainteresowania. Nie obciąży Cię to również finansowo - koszt stworzenia własnej obudowy na telefon waha się w granicach kilkudziesięciu złotych.

Drobiazg na wiele okazji

Case ze zdjęciem może stanowić miły dodatek do prezentu. Podczas roku jest wiele uroczystości, a liczba pomysłów na oryginalny podarunek nie jest nieskończona. Etui z własnym nadrukiem jest odpowiednim upominkiem na:

 • Walentynki - może zdjęcie ukochanego na obudowie?
 • Dzień Matki - fotografia wszystkich pociech sprawi mamie przyjemność,
 • urodziny - zastanów się, czym interesuje się solenizant?
 • Dzień Chłopaka - Twój mężczyzna ucieszy się z nowej własnej obudowy na telefon
 • Mikołajki - zamieść ulubioną animowaną postać koleżanki a z pewnością doceni Twój gest.

Stwórz etui z własnym nadrukiem

Istnieje wiele rozwiązań na personalizowany case ze zdjęciem. Zaprojektuj etui na telefon przy pomocy kreatora umieszczonego w serwisie:

 • wybierz model swojego telefonu,
 • wpisz wybrane przez siebie hasło,
 • wgraj swoje zdjęcie lub zdecyduj się na przygotowane szablony,
 • oceń swój case,
 • zapisz i zapłać.

Stworzenie swojego produktu nie zajmuje dużo czasu.

Nie dziwi fakt, że coraz więcej osób decyduje się na kupno osobiście zaprojektowanego etui. W szybki sposób i za niewielką cenę możesz mieć oryginalny wygląd telefonu.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.